Nisekoi Manga, İçerik Oluşturucu Ekim'de Yeni Manga Planlarken Pazartesi Günü Sona Eriyor

Nisekoi Manga, İçerik Oluşturucu Ekim'de Yeni Manga Planlarken Pazartesi Günü Sona Eriyor

Naoshi Komi'nin dizisi, 1 atışlık bir hikayeden sonra 2011'de piyasaya sürüldü ve 2014, 2015'te 2 televizyon animesine ilham verdi.

Manga yaratıcısıNaoshi Komison bölümünü yayınlıyorNisekoi - Sahte Aşk36./37. sayısında manga serisiŞueisha'sHaftalık Shonen AtlayışıPazartesi günü dergisi. Manganın 25. ve son derlenmiş kitap cildi Ekim ayı için planlanıyor.

Dergi ayrıca Komi'nin bir sonraki çalışmasının Shueisha'nın evinde yayınlanacağını da belirtiyor.Giga'yı atlaCilt 4 dergi (vakti zamanındaolarak bilinirShonen Jump SONRAKİ!!) 20 Ekim'de. Tam bir seri olması şart olmayan yeni eser, renkli bir açılış sayfasına sahip olacak.

Haftalık Shonen Atlayışıkayıt edilmişPazartesi günü, Nisekoi - False Love'ın bir sonraki sayısının 'doruk' bölümü olacağını söyledi. dergi daha öncekayıt edilmişHaziran ayında manga doruk noktasına giriyor.Manga, rakip bir çetenin patronunun kızı Chitoge Kirisaki ile sahte bir ilişkiye zorlanan liseli ve yakuza aile üyesi Raku Ichijo'nun hikayesini takip eden romantik bir komedidir. rakip ailelerin savaşmasını önlemek için. Onların romantizmini canlandırırken Raku, Chitoge'nin geçmişinden hatırlayamadığı gizemli bir anahtarı olduğunu ve Chitoge'nin sadece çocukluk aşkı tarafından açılabilen bir kolyesi olduğunu fark eder. İşleri karmaşıklaştırmak için, anahtarları olan iki kız daha ortaya çıkıyor.

Komi, Shueisha'nın Jump Next'inde orijinal 'Nisekoi' tek seferlik mangayı çizdi! dergisinde yayımlandı ve aynı yılın Kasım ayında manga serisine dönüştürüldü. Shueisha, 4 Ağustos Perşembe günü manganın 24. derlenmiş kitap cildini (sağda görülen) gönderdi.MedyaWeekly Shonen Jump'ın İngilizce versiyonuserileştirmemanganın İngilizce bölümleri ve şirket ayrıca manganın 16. derlenmiş cildini 5 Temmuz'da basılı olarak yayınladı.

Seri, iki televizyon anime sezonuna ilham verdi. Animenin ilk sezonu 20 bölümle Ocak 2014'te Japonya'da gösterime girdi. 12 bölümlük ikinci sezonun prömiyeri Nisan 2015'te Japonya'da yapıldı.gevrek rulo akışilk seri veanipleks akışüzerindeki ikinci seriAniplex Kanalı, Crunchyroll,hulu, veDaisukiHizmetler. aniplekspiyasaya sürülmüşKasım 2014'ten Mayıs 2015'e kadar dört Blu-ray Disk cildindeki ilk seri veserbest bırakmakHaziran ve Ağustos aylarında iki Blu-ray Disk cildindeki ikinci anime.