No.6 Distopya Bilim Kurgu Mangası Kasım'da Sona Erecek

No.6 Distopya Bilim Kurgu Mangası Kasım'da Sona Erecek

Kodanşa ABDyayınlarHinoki Kino'nın mangasıAtsuko Asanoanimelere de ilham veren romanlar

Kodanşa'sHAVAdergisi Pazartesi günü açıkladıAtsuko AsanoveHinoki Kino's6 numaramanga, derginin Ocak sayısında 28 Kasım'da sona erecek.

olan manga,girdiAğustos'taki son savaşı, gece için 'Nezumi' (Rat) adlı başka bir genç adama ev sahipliği yapan Shion adında genç bir adam etrafında dönen kıyamet sonrası, gizemli bir dizi. Rat yetkililerden kaçıyor ve sabah ortadan kayboluyor - ancak dört yıl sonra Shion'u tutuklanmaktan kurtarmak için yeniden ortaya çıkıyor. İkisi birlikte yakalanmaya direnir ve 6 Numaralı Şehir'in sırlarını ortaya çıkarmaya çalışırlar.

Kino, Asano'nun dokuz ciltlik roman serisinin manga uyarlamasını, romanlar için illüstrasyonlar sağladıktan sonra 2011'de Aria'da başlattı. Kodansha, Ağustos ayında Japonya'da yedinci derlenmiş manga cildini yayınladı.Kodanşa Çizgi Romanlarısahip olmaklisanslıKuzey Amerika'daki dizi ve yayıncıpiyasaya sürülmüşbu ayki üçüncü cilt.

romanlar daesinlenilmiştarafından 2011 yılında 11 bölümlük bir televizyon anime dizisiKEMİKLER.gevrek ruloveAnime Ağı ikisi birden akışdizi yayınlandığı gibi veSentai Filmworks piyasaya sürülmüşgeçen yıl Kuzey Amerika'da ev videosu serisi.