No More Heroes III Game Japonya'da PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S'de 6 Ekim'de Çıkıyor

No More Heroes III Game Japonya'da PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S'de 6 Ekim'de Çıkıyor

Oyun bu sonbaharda PC'ye ek olarak Batı'da aynı platformlarda piyasaya çıkıyor

Muhteşem Eğlenceiçin yeni bir video yayınlamaya başladıçekirge üretimiArtık Kahraman Yok IIIoyunÇarşamba günü. Video, oyunun 6 Ekim'de Japonya'da çıkış tarihini gösteriyor.Oyun istasyonu4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X ve S.

XSEED Games, No More Heroes III'ü anlatıyor:“Dünyanın bir numaralı suikastçısı” olmak eskisi gibi değil.Otakukahraman Travis Touchdown bir kez daha geri döndü, Santa Destroy'u ve Dünya'yı savunmak için emekliliğinden çıkmak zorunda kaldı, galaksiler arası bir güç testinde kedisiyle konuşan bir ölüden daha fazlası olduğunu kanıtladı. Bu ışın katanalarını ısıtın, yepyeni Ölüm Eldiveni'ni sıkın ve Travis Galaktik Süper Kahraman Sıralamasının zirvesine çıkmak için savaşırken kötü Prens FU ve dokuz uzaylı uşağına karşı korkunç patron savaşlarına katılmaya hazır olun!

XSEED Oyunları serbest bırakmak Batı'daki oyun PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC üzerindenBuharveMicrosoftWindows Store 2022 sonbaharında. Şirket ayrıca oyunun PlayStation ve Xbox sürümleri için seri sanatçısı tarafından yeni bir orijinal illüstrasyon içeren bir kutu içeren 1. Gün Sürümü piyasaya sürecek.Yusuke Kozaki, 70 sayfalık bir sanat kitabı, oyunun müziklerinin ses CD'si ve 7'x4' Santa Destroy hatıra motorcu plakası.

OyunbaşlatılaniçinNintendoAğustos 2021'de geçiş yapın.

Sanatçı Darick Robertson (The Boys) oyun için illüstrasyonlar sağladı.

Robin Atkin DownesvePaul Tisosırasıyla Travis Touchdown ve Silvia Christel rollerini yeniden canlandırdı.

Grasshopper Manufacture, Wii için ilk No More Heroes oyununu 2007'de ve daha sonra PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürdü. Devam oyunu No More Heroes 2: Desperate Struggle, 2010'da Wii'ye gönderildi. Her iki oyunun da HD sürümleribaşlatılan9 Haziran'da Kuzey Amerika'da PC için. Travis Strikes Again: No More HeroesbaşlatılanOcak 2019'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da Nintendo Switch'te ve ayrıcapiyasaya sürülmüşEkim 2019'da PlayStation 4 ve PC'de.

Çinli geliştiriciNetEase Oyunları Edinilen Goichi Suda'nin (SUDA51's) oyun geliştirme stüdyosu Grasshopper Manufacture Inc.GungHo Çevrimiçi EğlenceMayıs 2021'de.

Kaynak: Marvelosu Entertainment'sYoutube kanal aracılığıyla gematsu