Nobunaga no Chef Manga, Canlı Aksiyon TV Devamını Alır

Nobunaga no Chef Manga, Canlı Aksiyon TV Devamını Alır

Kis-My-Ft2idolYuta TamamoriSavaşan Devletler Dönemi'ne seyahat eden modern şef olarak rol aldı

Canlı aksiyon televizyon dizisinin devamıtemelliüzerindeMitsuru NishimuraveTakuro KajikawaNobunaga no Chef (Nobunaga'nın bir şefi) manga yeşil ışık yaktı. Manganın dokuzuncu cildindeki saran ceket bandı duyuru 15 Şubat'ta devam filmi ve devam filmi yayınlanacakTV Asahive iştirakleri bu yaz.

Kis-My-Ft2idol grup üyesiYuta Tamamori(GökşenRyōta Takasugi), ilk televizyon dizisinde, zaman içinde Japonya'nın Savaşan Devletler dönemine taşınan günümüz Fransız şefi Ken olarak rol aldı. Ken yeni çevresiyle mücadele ederken Oda Nobunaga'nın dikkatini çeker ve Nobunaga'nın kişisel şefi olur.Mitsuhiro Oikawa(20. Yüzyıl Erkekleri,Nodame Cantabile) Nobunaga olarak rol aldı.

Mirai Shidaayrıca kadın kılıç ustası Natsu olarak rol aldı. Diğer döküm üyeleri dahilDaha kötüsüToyotomi Hideyoshi olarak,Takashi UkajiMori Yoshinari olarak,Takanori TakeyamaTokugawa Ieyasu olarak, Nobunaga'nın şeflerinden biri olarak Kitarō ve Ashikaga Yoshiaki olarak Bokuzō Masana. (Not: Tarihsel Japonca isimler önce soyadı yazılır ve aktör isimleri soyadı en son yazılır.)Nishimura ve Kajikawa mangayı başlattı.HobunşaMart 2011'de Haftalık Manga Times antolojisi. İlk televizyon dizisi geçen Ocak ayında gösterime girdi.