Noragami Soundtrack 2 İslami Ses Örnekleri Nedeniyle İptal Edildi

Noragami Soundtrack 2 İslami Ses Örnekleri Nedeniyle İptal Edildi

DVD/Blu-ray da uygunsuz ses kullanımı nedeniyle ertelendi

buNoragami Aragotoüretim komitesi Veriliş Cumartesi günü yapılan bir açıklama, animenin müziklerinin İslam'la ilgili seslerin uygunsuz kullanımını içerdiğinin dikkatlerini çekti. Sonuç olarak, komite ikincisini geri çağırdı.Noragamianime film müziği ve ilk Noragami Aragoto DVD ve Blu-ray disk setlerini geciktirdi.

Açıklamada, 'Üretim sürecinin hiçbir noktasında, bu ses kullanımıyla İslam'a veya takipçilerine hakaret etme veya saygısızlık yapma niyetimiz yoktu' denildi. 'Ancak, bu seslerin anlamını teyit etmemiştik ve sonuç, İslam ve takipçileri için bir düşünce eksikliğiydi.' Üretim komitesi Müslümanlardan ve diğer ilgili taraflardan özür diledi ve gelecekte daha fazla dikkat ve ihtiyat gösterme sözü verdi.

Avex Resimleri'Noragami Aragoto'yu piyasaya sürdüorjinal Film Müziği~Noragami no Oto 2~ 25 Kasım'da Japonya'da, ancak komite sevkiyatları durdurdu ve diskleri mağazalardan geri çağırıyor.

Noragami Aragoto'nun ilk üç bölümünü içeren ilk DVD ve Blu-ray ciltleri 18 Aralık'ta Japonya'ya gönderilecekti, ancak setler revize edilmiş bir sürüm çıkana kadar ertelendi.

Noragami Aragoto, ikinci anime uyarlamasıondan çıktı's Noragami manga, 2 Ekim'de Japonya'da prömiyer yaptı.FUNimation Eğlencedır-diryayın Akışıİngilizce altyazılı ve İngilizce yayın yapan dizidubJaponya'da yayınlandığı gibi.

[Aracılığıyla Yaraon! ]

Güncelleme: Şikayetleri toplayan müzik parçası, 'Push Buttons' idi. Namaza çağırmak , veya Müslüman dua çağrısı. [Aracılığıyla benim Dünyam ]