Obama Tonari no Tarō kun Erotic Manga'da Görünüyor

Obama Tonari no Tarō kun Erotic Manga'da Görünüyor

Ayrıca Japon kafa Tarō Asō'dan ilham alan mangada: Clinton, McCain benzerleri

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı II: Wani Magazine'in Kairakuten dergisinin Nisan sayısında, 29 Şubat'ta Makoto Hachiya'nın Japon Başbakanı Tarō Asō ve yeni komşusu 'Obama'nın ikinci kişiliğine sahip tek seferlik Tonari no Tarō-kun erotik mangası yayınlandı. Senatörler Hillary Clinton ve John McCain.

Manganın başlığı hem Aso'ya hem deHouhokekyo Tonari hiçbir Yamada-kun(Komşular the Yamadas), ilham veren dört panelli mangaStüdyo Ghibliaynı adlı filmi. Tonari no Tarō-kun mangası, Amerikan Başkanı ile aynı şekilde telaffuz edilen ve hecelenen bir Japonca adından (小浜) yararlanır.Barack Obamaaile adı. Aynı adı taşıyan bir Japon şehri, geçen yıl o zamanlar senatör ve başkan adayı olan Obama'nın 2006'da Japonya'ya yaptığı kongre ziyaretinden bir hikaye anlatmasıyla dünya çapında ilgi gördü. Bir Japon gümrük memuru, Senatör Obama'nın pasaportunu gördü ve yetkili, onun şehirden, Obama'dan olduğunu söyledi. O olmadan çok önceseçilmişGeçen Eylül ayında Japonya'nın lideri olan Aso, kendisini hevesli bir manga okuyucusu olarak tanımladı. asoyarı şakabaşbakan olmaktan çok manga ve Akihabara otaku kültürü bağlarıyla tanındığını söyledi.

Kaynak: Sankaku Kompleksi (İş yeri için güvenli değil)Güncelleme: 'Bir sonraki Amerika Birleşik Devletleri Başkanı adayı' John Omaha, bir kereden fazla ortaya çıktı.Havalı Dişliyaratıcısı tarafından mangaEy! İyiGeçen yazdan beri. Teşekkürler, yurt kedisi.