Omiai Aite wa Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji. Anime'nin Video Önizlemeleri Tema Şarkısı

Omiai Aite wa Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji. Anime'nin Video Önizlemeleri Tema Şarkısı

Saki Hazuki1 Ekim'de çevrimiçi olarak TV'de yayınlanacak olan anime için 'My one' tema şarkısını seslendiriyor

Animenin resmi sitesi adaptasyon nın-ninSigma Torai'sOmiai Aite ve Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji.(Evlilik Mülakat Ortağım Öğrenci, Güçlü ve Sorunlu Bir Çocuktur.) yetişkin romantizm mangası başladı yayın Akışı Salı günü anime için bir tanıtım videosu. Video, animenin tema şarkısı 'My one'ı ortaya koyuyor ve ön izlemesini yapıyor.Saki Hazuki.

(Not: Videonun bazı bölümleri iş için güvenli olmayabilir.)

Şov, televizyonda yayınlanacak ve çevrimiçi olarak yayınlanacak bir dizi anime olacak. Anime prömiyerini yapacakTokyo MX1 Ekim'de ve ayrıca yayınlanacakKBS KyotoveAT-X. Çizgi Roman FestivaliAnime Bölgesisite yetişkin sürümünü yayınlayacaktır (aynı site aynı zamandaSōryo'dan Majiwaru'ya Shikiyoku no Yoru ni...veEtek yok Naka wa Kedamono Deshitaanime televizyon anime serisi).Kısalar, televizyon yayını için iki ayrı oyuncu kadrosu ve çevrimiçi 'tam' versiyon için yer alacak. Oyuncu kadrosu şunları içerir:

  • Rina Honizumi (TV versiyonu) veMiu Aoi(tam sürüm) Nana Saigawa olarak
  • Yusuke Shirai(TV versiyonu) veTetsuto Furukawa(tam sürüm) Shūji Kuga olarak
  • Tarusuke Shingaki(TV Versiyonu) ve Makoto Sakurai (Tam Versiyon) Sōichirō Takamiya olarak

Saburou Miura(Kocamın Ne Dediğini Anlayamıyorumstoryboard ve bölüm yönetmeni) yönetmen olarak görev yapıyor ve aynı zamanda senaryoları yazıyor ve yönetiyor.Yedi.Binmekarakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmenidir veGoichi Katanozakasanat yönetmenidir.Sakura Komatsurenk tasarımcısı,Kazuto Horikawafotoğraf editörü ve yönetmenidir veTakahiro Enomotoşirketinde ses yönetmeniStüdyo Mausu.

Seiunşamangayı Japonya'da basılı olarak yayınlıyor ve 18 Nisan'da ikinci derlenmiş cildi yayınladı. Comic Festa manga bölümlerini dijital olarak yayınlıyor ve 18. bölümü 4 Ağustos'ta yayınladı. Shūji Kuga ve geç çiçek açan öğretmen Nana Saigawa.

[Aracılığıyla Otasuke ]