ONE'ın Mob Psycho 100 Manga'sı Ocak'ta Canlı Aksiyon Draması Aldı

ONE'ın Mob Psycho 100 Manga'sı Ocak'ta Canlı Aksiyon Draması Aldı

Netflixbaşrol oynadığı drama üzerinde işbirliği yapıyorTatsuomi Hamadamafya olarak

TV TokyoSalı günü açıkladıBİR'smafya psikopat 100manga, Ocak ayında prömiyer yapacak bir canlı aksiyon drama uyarlamasına ilham veriyor. TV Tokyo, dizinin ortak yapımcılığını üstleniyor.Netflix.Tatsuomi Hamada(aşağıda solda görülüyor) dizide Mob ana karakteri olarak oynayacak.

TV Tokyo, diziyi 'MokuDora 25' zaman diliminde yayınlayacak ve her Perşembe (geçerli olarak Cuma sabahı) 1:00-1:30 saatleri arasında yayınlanacak.

Hamada ile Ultraman Geed'de de çalışan Kōichi Sakamoto gösteriyi yönetiyor. Fuminori Kobayashi yapımcı olarak hizmet veriyor.Anime stüdyosuKEMİKLERmanganın önceki televizyon anime uyarlamasında çalışmış olan,alaygeçen hafta manganın 15. derlenmiş kitap cildinin (sağda görülüyor) Perşembe günü gönderildiğinde yeni bilgilere sahip olacağını söyledi.

Orijinal manga yaratıcısı ONE (Tek yumruk adam) Mob Psycho 100 serisini başlattıUra Pazar2012 ve sonrasındaŞogakukanMangaOne uygulaması 2014'te. Shogakukan, manganın 14. derlenmiş kitap cildini 19 Nisan'da yayınladı.

ONE'ın orijinal mangasının anime uyarlaması, Temmuz 2016'da Japonya'da prömiyer yaptı vegevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan İngilizce altyazılı dizi.eğlence akış bir İngilizdubanime için geçen Aralık.

Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:

Kageyama Shigeo (aka Mob), güçlü psişik yeteneklere sahip bir 8. sınıf öğrencisidir. Çok yetenekli olmayan efendisi Reigen'in altında çalışan Mob, güçlerini kötü ruhları kovmak için kullanır. Ancak normal olma isteği, yüzde 100'e ulaşana kadar güçlerini ve duygularını bastırmasına neden olur - bu, bastırılmış duygularının serbest kaldığı ve daha karanlık bir gücün devraldığı bir nokta.

Kaynak: Bugün Sinema