One Piece Anime'nin 20. Yıl Dönümü 'Romance Dawn' Bölümü Videoda Önizlendi

One Piece Anime'nin 20. Yıl Dönümü 'Romance Dawn' Bölümü Videoda Önizlendi

20 Ekim'deki bölüm uyarlamak içinBir parça'prototip' manga 'Romance Dawn'

buBir parçafranchise yetkilisiYoutubekanal, pazar günü yaklaşan anime Romance Dawn için bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı. özel One Piece animesinin 20. yıl dönümünü anmak için.

Anime, içinde yayınlanan Romance Dawn mangasını uyarlayacak.Eiichiro Oda's Aranıyor! - Oda Eiichiro Tanpenshu kısa hikaye koleksiyonu. Uyarlama, 20 Ekim'de saat 9:30'da One Piece animesinin zaman diliminde yayınlanacak.Romance Dawn, Oda'nın sonunda hit One Piece serisine dönüşen 'prototip' mangasıdır. Oda, Romantik Şafak'ı iki ayrı korsan hikayesi olarak çizdi.Haftalık Shonen Atlayışıdergisinin Yaz Özel sayısı ve 1996'nın 41. sayısı. Her iki hikaye de ana karakter olarak Monkey D. Luffy adında genç bir korsanı içeriyordu, ancak diğer açılardan birbirinden ve 1997'de piyasaya sürülen gerçek One Piece mangasından çok farklıydı. Oda, One Piece'in ilk Bu önceki manga hikayelerinden sonra manga bölümü 'Romance Dawn'. Romance Dawn tek seferlik iki manga hikayesi, One Piece Red ve Wanted kitaplarında yeniden yayınlandı.

'Romance Dawn' mangasının şu anda ortaya çıkan versiyonu. Tek Parça Kırmızı daha önce veri kitabıAlınan2008 yılında bir anime uyarlaması.

Kaynak: One Piece'in YouTube'u kanal