One Piece Anime, Zou Arc Görselini ve Silver Mine Arc için Daha Fazla Detayı Ortaya Çıkardı

One Piece Anime, Zou Arc Görselini ve Silver Mine Arc için Daha Fazla Detayı Ortaya Çıkardı

Anime-orijinal Silver Mine arc yeni açılış şarkısıyla 26 Haziran'da çıkıyor

için resmi web sitesiBir parçafranchise meydana çıkarmak Pazartesi günü yayınlanacak olan televizyon anime dizisinin Zou arkının görseli.

(Not: Aşağıdaki resim ve Gümüş Madeni arkının özeti, sırasıyla Zou arkı ve Dressrosa arkı için bazı spoiler içermektedir.)

web sitesi de meydana çıkarmak anime-orijinal 'Silver Mine' hikayesi ve karakterleri hakkında daha fazla bilgiyaybu 26 Haziran'da başlayacak. Zou arkı, Silver Mine arkından sonra gelecek.Luffy ve ekibinin bir kısmı Bartolomeo'nun gemisine Zou'ya doğru giderken bir gece kadın korsan Desire ve Savaş Gemisi ekibi tarafından saldırıya uğrarlar. Arzu, 'Gutsu-Gutsu' (kaynayan) meyvesini yiyen ve çeşitli silahlar yapıp kullanabilen bir 'Dökme Adam' olan bir şeytan meyvesi kullanıcısı olan Bill tarafından yönetilen Gümüş Korsan İttifakının bir parçasıdır. Luffy ve Bartolomeo, Silver Pirate Alliance'ın kalesi olan 'Gümüş Madeni'ne götürülür. Ark, Silver Mine'dan kaçmak ve ekiplerine geri dönmek için çalışırken Luffy ve Bartolomeo'yu takip edecek. Arzunun Bartolomeo'nun geçmişiyle bir bağlantısı var ve gümüşü manipüle edebilen Bill'in 'Altın İmparator' Gild ile bir bağlantısı var.Hazine, antagonistiTek Parça Film Altın.

Yeni arktaki karakterler şunları içerir:

Bill, Gutsu-Gutsu meyvesini yiyen bir 'Dökme Adam'. Luffy'nin peşinde olan Silver Pirate Alliance'ın lideridir.


Arzu, motorcu çete ceketi giyen bir kadın korsan. Bartolomeo ile bir bağlantısı var.


Peseta, Bill'e tapan Gümüş Korsan İttifakı'nın liderlerinden biridir.


Abellon, 'Korokoro' meyvesini yiyen bir 'Raylı Araba Adamı' ('korokoro' yuvarlanan küçük yuvarlak bir nesnenin sesidir). Saldırılarıyla Luffy'yi köşeye sıkıştırıyor.


Tanaka-san(seslendirenGaku Hamada), Gild Tesoro'nun astı ve şeytan meyvesi kullanıcısı. Ayrıca One Piece Film Gold'da da yer almaktadır.

Hiroşi Kitadanivekişiden(aşağıda resmedilmiştir) 'We Can!' başlıklı anime için yeni açılış tema şarkısını seslendirmek için işbirliği yapacak. 26 Haziran'da başlıyor.

One Piece Film Gold, Japonya'da 23 Temmuz'da 743 ekranda vizyona girecek.en büyükHerhangi bir Japon filmi için. Film olacak ekran 23 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri ​​arasında Japonya'nın beş şehrinde İngilizce ve Çince altyazılı.gösterimler3D, 4DX ve MX4D'de.

Görüntüler aracılığıyla MoCa Haberleri