One Piece: Episode of Chopper 2014 Edition için Yeni Reklam Yayınlandı

One Piece: Episode of Chopper 2014 Edition için Yeni Reklam Yayınlandı

2008 filminin yeni baskısı, animenin 15. yıldönümü için Yılbaşı Gecesi'nde yayınlanacak

Fuji TV2014 özel bölümü için geçen Pazartesi bir reklam yayınlamaya başladıdüzenleme2008 filmininOne Piece: Chopper + Fuyu ni Saku, Kiseki no Sakura Bölümü. Yeni baskı, 15. yıldönümünü anmak için yeni animasyon görüntüleri ekleyecektir.Bir parçatelevizyon animesi.

Anlatıcı: Hasır Şapka Korsanlarının karşılaştığı kişi ağlayan bir ren geyiğiydi.
Luffy: Sen ilginç bir adamsın! Ekibime katıl!
Anlatıcı: One Piece tarihindeki 'en dokunaklı bölüm' ve bu ünlü eser, bu sefer bir mucizeden başka bir şey değil. Yeni bir animasyon çalışması. 2014: Özel bir One Piece yeniden doğdu. 15. yıl dönümü anma animesi, One Piece: Episode of Chopper: Fuyu ni Saku, Kiseki no Sakura. Akşam 9'da yayın Yeni Yıl arifesi.

Yeni özel sürüm, Fuji TV ve bağlı kuruluşlarında 31 Aralık'ta saat 21:00'de yayınlanacak. (07:00 EST). Film, Hasır Şapka Korsanları için gemi doktoru olarak görev yapan sevimli mavi burunlu ren geyiği Tony Chopper'ın Winter Island/Drum Kingdom arkı sırasında Luffy ve diğerleriyle nasıl tanıştığını anlatıyor. Livedoor News filmi, hayranların 'One Piece tarihindeki en gözyaşı dökücü' olarak övdüğü hikaye olarak tanımlıyor.

Orijinal manga yaratıcısıEiichiro Odaerken planlama aşamalarında filme katkıda bulundu. Film, Nico Robin ve Franky'yi (orijinal manganın Drum Island arkında görünmeseler de) ve Thousand Sunny gemisinin ilk gösterimini içeriyordu.Orijinal manga, bu hikayeden sonra karakterlere ne olduğunu gösteren açılış sayfası resmine sahipti. Bu sanat, şimdiye kadar hikayenin sonsözünün tek tasviriydi; Filmin 2014 özel baskısı, Dolton, Dr. Kureha (Chopper'a tıp öğreten) ve diğerlerinin sonsözünü canlandıran özel görüntüler ekleyecek. Yılbaşı gecesi yayını ayrıca Hasır Şapka Korsanları'nın hayranlara 15. yıl dönümü için şükranlarını göstermek için özel bir mesajı ile sona erecek.

One Piece animesinin dokuzuncu filmifranchise2008'de Japonya'da galası yapıldı ve gelecek yıl İtalyan Gelecek Film Festivali'nde yarıştı. Bu yılki 52. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi geçen ay filmin özel baskısını duyurdu. Yeni Yıl Arifesi zaman diliminde, film karşı karşıya gelecekNHK's Red & White Song Battle, yılın en popüler müzik programı.