One Piece Film Gold 5 Japon Şehrinde İngilizce/Çince Altyazı Aldı

One Piece Film Gold 5 Japon Şehrinde İngilizce/Çince Altyazı Aldı

23 Temmuz'da açılış gününde alt yazıyla oynatılacak turizm programında 1. film

Japon eğlence şirketiT-Sevinç ilan edildi ekrana getireceğiniTek Parça Film Altın23 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri ​​arasında beş Japon şehrinde İngilizce ve Çince altyazılı anime. Film Tokyo'da gösterilecek.Shinjuku Wald 9veT-Joy PRENS Shinagawa, Kanagawa'nınYokohama Burg 13, Kyoto'nunT-Joy Kyoto, Osaka'nın Umeda Burg 7 ve Fukuoka'nınT-Joy Hakatatiyatrolar.

Gösterim, 'YOKOSO! EİGAKAN!'programdenizaşırı ziyaretçilerin Japon tiyatro filmlerini yabancı dil altyazılı izlemesine olanak tanır. Geçmişte program, her filmin açılış gününden birkaç hafta sonra altyazı ekledi. One Piece Film Gold, programın ülke çapında açıldığı gün (23 Temmuz) aynı gün altyazı ekleyen ilk filmi olacak.

Hazine: Dünyanın en büyük eğlence şehri Grantesoro'ya hoş geldiniz!
Metin: Nihai eğlence başlıyor!!!
Metin: Altın İmparator - Lonca Tesoro
Metin: Ben bu geminin sahibiyim. Benim adım Gild Tesoro.
Luffy: Git!!
Carina: Daha önce söyledim, değil mi? Aldatılan kişi kaybedendir.
Akainu: Yani bana bunu akışına bırakmamı mı söylüyorsun??
Adam: Çoğu insan onu 'Canavar' olarak tanır. Tesoro: Her şeye altın hakim olacak!
Metin: Yeni Dünyanın canavarı hareket etmeye başlar
Tesoro: Parası olmayan hiçbir şey elde edemez!
Tesoro: Onların tek seçeneği kontrol edilmek.
Luffy: Sana söylüyorum... Kontrol altında olmayacağım!
Sanji: Lanet olası pislik!
Helikopter: Zoro!
Tesoro: Öfkelen Hasır Şapka!!
Korumaya çalıştığın her şey gücüm tarafından yutulacak!
Metin: Hakimiyetlerini bekleyen şey nedir?
Nam: Luffy!
Luffy: Tam olarak nefret ettiğim adam gibisin!
Metin: Yoksa özgürlük mü?
Tesoro: Bu bir tanrının şekli!
Luffy: Hazine!!

Programın web sitesinde filmin hikayesi şöyle anlatılıyor:Tanınmış korsanların yaşadığı, dünyanın en büyük eğlence kentine ev sahipliği yapan, Dünya Hükümeti tarafından kiralanan bağımsız bir ülke olan Grantesoro'da yer almaktadır. [Denizciler] ve dünya çapındaki milyonerler, Dünya Hükümeti'nin bile dokunamayacağı bir 'mutlak sığınak'ta toplanıyor.

Orada Luffy ve diğerleri, ülkenin hükümdarı, korsanları kolayca kazanan altın imparator Guild Tesoro ile tanışırlar. [Denizciler] ve hatta Dünya Hükümeti parayla onun tarafına geçti. Yeni Dünya'daki güç ilişkilerinde büyük değişikliklere yol açabilecek dipsiz hırsını tatmin etmek için harekete geçmek üzeredir…

Kazuhiro Yamaji(Kamen Binici BıçağıKei Karasuma,Psiko-Geçiş'Jouji Saiga,Bir parçaSenor Pink) filmde ana düşman Gild Tesoro olarak konuk olacak (sağdaki resimde en solda). Gild Tesoro, büyük altın gemi Gran Tesoro'yu kontrol eden bir kumarhane kralı. O, 'Gol Gol meyvesini' yemiş bir şeytan meyvesi kullanıcısıdır. Dünyada var olan parasal 'Beli'nin %20'sine sahip olduğu söylenen son derece zengin bir adamdır.

buoyuncu kadrosuüyelerDahil etmek:

Hikari MitsushimaNami'nin geçmişiyle bağları olan Gild Tesoro'nun ekibinde popüler ve gizemli bir şarkıcı olan Carina olarak.


Gaku HamadaBay Tanaka, 'nuke nuke' meyvesini yiyen şeytan meyvesi kullanıcısı olarak. Gizli şeytan meyvesi güçleriyle Gran Tesoro'nun iç güvenliğinden sorumlu.


Nanao, 'şanslı şanslı' meyveyi yiyen bir şeytan meyvesi kullanıcısı olan Bakara rolünde. Birine dokunduğunda şansları değişir. Hasır Şapka korsanlarına eskortluk yapan gizemli ve zarif bir kadındır. O bölgeyi ziyaret eden VIP'lere katılan Gran Tesoro'nun kapıcısıdır.


Kinya KitaojiAslında Devrimci Ordu'da önemli bir figür olan ünlü bir kumarbaz olan Reizu Max olarak.

KomedyenKendo KobayashiGild Tesoro'nun ekibinin bir parçası ve devasa bir kart satıcısı olan Dice olarak


AktörArata FurutaKent Beef Jr. ve Pork, kaplumbağa araba yarışında Luffy ile yarışan iki ortak olarak


KomedyenKorokkeJimmy Myers, başka bir kaplumbağa araba yarışçısı ve davetsiz misafirler tespit edildiğinde çığlık atan Kızıl Gözlü Baykuşlar olarak


KomedyenNadaruHasır Şapka Korsanlarına saldıran Uzun Uzun Korsanların bir üyesi olan Morkin olarak


ŞAŞIRTICI SPANKYfilmin ana tema şarkısı 'Ikari o Kure yo'yu seslendirir.Mayumi Kojimagerçekleştirirşarkı ekleFilmin açılış sekansında yer alacak olan 'Gold & Jive ~ Silver Ocean'. Kojima daha önce açılış tema şarkısını seslendirmişti.hayalet köpek. buşarkı10 dakikadan uzun bir 'big band swing' şarkısı olacak.

Orijinal manga yaratıcısıEiichiro Odadır-dirhizmet etmekfilmin baş yapımcısı ve aynı zamanda orijinal eserle anılıyor. Oda aynı zamanda bir önceki filmin baş yapımcılığını da üstlenmişti.franchise,Tek Parça Film Z. Ayrıca, Oda da tasarlanmış Film için Hasır Şapka ekibi için çeşitli yeni kostümler, çizdi yeni karakterler için kaba taslaklar ve ayrıcaçizdifilmin ilk görseli (soldaki resimde).

Hiroaki Miyamoto(One Piece 352-679. bölüm, yönetmen yardımcısıTek Parça: Baron Omatsuri ve Gizli Ada) filmi yönetiyor veTsutomu Kuroiwa(canlı aksiyonSiyah uşakfilm, canlı aksiyonYalancı Oyunu: Son Aşamafilm, canlı aksiyonMükemmel İçeridenTV dizisi) senaryosunu yazıyor.masayuki satokarakterleri animasyon için tasarladı ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.Kazuo Ogurasanat yönetmeni ikenNobuhito Suesanat ortamı için yatırılmaktadır.

'YOKOSO'daki ilk film! EİGAKAN!' programDragon Ball Z: Diriliş 'F'geçen yıl mayıs-haziran ayları arasında aynı salonlardan üçünde İngilizce altyazılı olarak oynanan . İkinci filmdiKalbin Marşı, Hangioynadıgeçen Ekim ayında aynı sinemalarda. Üçüncü filmdiGarakowa -Dünyayı Geri Yükle-, HangioynadıOcak ayında.

Kaynak: animeanime.jp