One Piece Film Gold Anime'nin Orijinal Yaratıcı Tarafından Yapılan Karakter Kostümleri Açıklandı

One Piece Film Gold Anime'nin Orijinal Yaratıcı Tarafından Yapılan Karakter Kostümleri Açıklandı

Eiichiro Oda23 Temmuz filmi için özel olarak tasarlanmış siyah deri, beyaz takım elbise kıyafetleri

için resmi web sitesi olmuşturTek Parça Film Altın önizleme karakter kostümü tasarımlar Film için son iki haftadır. Tasarımlarda Hasır Şapka ekibi hem siyah deri hem de beyaz takım elbise, 'Kintaro' ve güneşlenme kıyafetleriyle öne çıkıyor.

Bir parçamanga yaratıcısıEiichiro Odakostümleri film için özel olarak tasarladı. O dahizmet etmekfilmin baş yapımcısı ve aynı zamanda orijinal eserle anılıyor. Oda aynı zamanda bir önceki filmin baş yapımcılığını da üstlenmişti.franchise,Tek Parça Film Z.

Hiroaki Miyamoto(One Piece 352-679. bölüm, yönetmen yardımcısıTek Parça: Baron Omatsuri ve Gizli Ada) filmi yönetiyor veTsutomu Kuroiwa(canlı aksiyonSiyah uşakfilm, canlı aksiyonYalancı Oyunu: Son Aşamafilm, canlı aksiyonMükemmel İçeridenTV dizisi) senaryosunu yazıyor.One Piece Film Gold, 23 Temmuz'da Japonya'da vizyona girecek.

2000-2009 yılları arasında Japonya'da her yıl bir One Piece filmi vizyona girmiştir. O zamandan beri, One Piece Film Z dışında (kiaçıldıAralık 2012'de) ve 30 dakikalıkTek Parça 3D: Mugiwara Chase2011 yılı filmleri,Fuji TVgibi çok sayıda uzun özel program yayınladı.Luffy One Piece Bölümü: Hand Island no Bōken,Nami One Piece Bölümü: Kōkaishi no Namida to Nakama no Kizuna,Neşeli One Piece Bölümü: Mō Hitori no Nakama no Monogatari,One Piece '3D2Y' Ace no Shi wo Koete! Luffy Nakama to no Chikai, veSabo One Piece Bölümü. başlıklı yeni bir iki saatlik özelOne Piece ~Nevlandia'nın Macerası~ yayınlandı geçen aralık.

[Aracılığıyla Nijimen ]