One Piece Film Gold Önizleme İngilizce Dublaj Videoda

One Piece Film Gold Önizleme İngilizce Dublaj Videoda

eğlence10-17 Ocak'ta ABD ve Kanada'da sinemalarda gösterime girecek

Video oyunu haber sitesi IGN, Çarşamba günü İngilizce'yi önizleyen bir video yayınlamaya başladı.dubiçineğlence'ın yaklaşan sürümüTek Parça Film: Altınanime filmi.

Funimation olacakserbest bırakmakfilm 10-17 Ocak tarihleri ​​arasında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da sinemalarda. Funimation yetkilisi İnternet sitesi Filmin “İngilizce Dubla Gösterileceği” film listeleri için. Web sitesi İngilizce altyazılı gösterimlerden bahsetmiyor.

Funimation filmi şöyle anlatıyor:Hasır Şapka korsanları, yepyeni bir yüksekten uçan macerada bir kez daha beyaz perdeye çarpıyor! Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını büyüleyen popüler dizi, merakla beklenen filmde yeni bir destanı gözler önüne seriyor. Tek Parça Film: Altın .

Hükümet yasalarının ötesinde bir eğlence şehri olan ışıltılı Gran Tesoro, dünyanın en kötü şöhretli korsanları, Deniz Piyadeleri ve pis zengin milyonerler için bir sığınaktır. Büyük ikramiyeyi vurma hayalleri tarafından çizilen Kaptan Luffy ve ekibi, doğrudan altın için yelken açar. Ancak yaldızlı perdelerin arkasında, derin cepleri ve daha derin hırsları Hasır Şapkalar ve Yeni Dünya için felaket anlamına gelen güçlü bir kral yatıyor.

One Piece Film: Gold 23 Temmuz'da Japonya'da vizyona girdi.kazanılmışJapon gişesinde 5,007,520,000 yen (yaklaşık 48,8 milyon ABD Doları).

Orijinal manga yaratıcısıEiichiro Oda servisfilmin baş yapımcısı olarak ve orijinal çalışma ile kredilendirildi. Oda aynı zamanda bir önceki filmin baş yapımcılığını da üstlenmişti.franchise,Tek Parça Film Z. Ayrıca, Oda tasarlanmış Film için Hasır Şapka ekibi için çeşitli yeni kostümler, çizdi yeni karakterler için kaba taslaklar ve ayrıcaçizdifilmin ilk görseli (sağdaki resimde).

Hiroaki Miyamoto(Bir parçabölüm 352-679, yönetmen yardımcısıTek Parça: Baron Omatsuri ve Gizli Ada) filmi yönetti veTsutomu Kuroiwa(canlı aksiyonSiyah uşakfilm, canlı aksiyonYalancı Oyunu: Son Aşamafilm, canlı aksiyonMükemmel İçeridenTV dizisi) senaryosunu yazdı.masayuki satoanimasyon için karakterleri tasarladı ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı.Kazuo Ogurasanat yönetmeniyken,Nobuhito Suesanat ortamı için kredilendirildi.