One Piece'in Luffy'si Erkek Modası Mag'in Kapağını Süsledi

One Piece'in Luffy'si Erkek Modası Mag'in Kapağını Süsledi

Erkeklerin İçindeOlmayan-Mag yok, Luffy, Nami, Robin, Zoro, Sanji gibi giyinmiş 5 model

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı: Monkey D. Luffy, kahramanınEiichiro Oda'sBir parçakorsan manga ve animefranchise. dergisinin Ocak sayısının kapağını süsleyecek.ŞueishaErkeklerOlmayan-Perşembe günü geldiğinde moda dergisi yok. Bu, derginin 24 yıllık tarihinde ilk kez bir manga karakterinin kapağında yer alıyor. Ayrıca Oda ilk kez manga dergisi olmayan bir dergi için kapak resmi çizdi. Tesadüfen değil, Shueisha da yayınlıyorHaftalık Shonen Atlayışıdergisi, One Piece mangasının evi.

Shinichi 'Gönye' Mita, Luffy'nin Men's Non-No'nun kapağındaki görünümünden sorumlu stilistti, ancak Luffy marka hasır şapkasını korudu. Derginin ilk sekiz sayfası Luffy, Nami, Robin, Zoro ve Sanji karakterlerine benzeyen beş modelin fotoğraflarına ayrılacak. Mankenler dergi için deniz ve korsan motifli giysiler giydiler.

Men's Non-No dergisinin Luffy kapaklı sayısının gazete bayilerine ulaşmasından iki gün sonra,Tek Parça Film Güçlü DünyaniyetaçıkJapon tiyatrolarında. Kapak ve model fotoğraf çekiminin yanı sıra, sayıda Oda ve Olimpiyat altın madalyalı yüzücü (ve One Piece Film Strong World konuğu) ile röportajlar yer alacak.seslendirme sanatçısı) Kosuke Kitajima. Önceki One Piece filmlerinin aksine, Oda kişisel olaraknezaretyeni filmin prodüksiyonu.Kaynak: Film Yürüteç