One Piece: Pirate Warriors 3, Ivankov ve Magellan'ı Oynanabilir Karakterler Olarak Ekliyor

One Piece: Pirate Warriors 3, Ivankov ve Magellan'ı Oynanabilir Karakterler Olarak Ekliyor

Oyun, 'Dream Log' modunu, Oars'ı patron olarak ekler

Bu yılki 12. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Ivankov ve Magellan'ın Bandai Namco Games'in yaklaşan oynanabilir karakterleri olacağını açıklayacak. Bir parça: Korsan Savaşçıları 3 aksiyon oyunu. Dergi ayrıca oyunun, oyun sırasında karakterlerin ve eşyaların kilidini açan bir 'Dream Log' moduna sahip olacağını ortaya koyuyor. Oars karakteri de patron olarak görünecek.

Tek Parça: Korsan Savaşçıları 3 önceydiilan edildigeçen Ağustos. oyun olacakilkiçin Amerika kıtasındaOyun istasyonu3, PlayStation 4, PlayStation Vita ve PC (aracılığıylaBuhar) Bu yaz.

oyun olacakgemi26 Mart'ta Japonya'da, ancak o ülke için herhangi bir Steam sürümü açıklanmadı. Oyunun ilk kopyaları, Sabo olarak oynamak için erken kilit açma kodu, Luffy'nin özel kostümleri için bir ürün kodu ve akıllı telefon oyunu uygulaması One Piece Treasure Cruise'daki bir karakter için bir seri kodu içerecek.Oyun, Luffy'nin en başından Dressrosa Arc'a kadar olan yolculuğunu takip edecek. Omega Force, oyuncuların One Piece hikayesini geliştirilmiş grafiklerle geçmesini sağlayacak oyunu yeniden geliştiriyor.Namco Bandai Oyunları piyasaya sürülmüşJaponya'daki ilk One Piece Korsan Savaşçıları PlayStation 3'te vesonra2012'de Avrupa ve Amerika'da. İkinci oyunsevk edildiJaponya'da PlayStation 3 ve PlayStation Vita içinve2013 yılında PlayStation 3 için Avrupa ve Kuzey Amerika'da.

[Aracılığıyla gematsu ]