One Piece Pirate Warriors 3 Oyunu Sezar, Vergo Ekliyor

One Piece Pirate Warriors 3 Oyunu Sezar, Vergo Ekliyor

Bu ay Japonya'da piyasaya sürülen 3DS oyununda özetlenen yeni Legend sistemi

Bu yılki 15. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Caesar Clown ve Vergo karakterlerinin dizide görüneceğini duyurdu.Bir parça: Korsan Savaşçıları 3 oyunu. Dergi sayısı ayrıca oyunun yeni Legend sistemini de özetliyor - oyuncular bölümleri temizledikçe 'Efsane' göstergeleri yükseliyor. Daha sonra hazineler elde edebilirler.

Tek Parça: Korsan Savaşçıları 3 önceydiilan edildigeçen Ağustos. oyun olacakilkiçin Amerika kıtasındaOyun istasyonu3, PlayStation 4, PlayStation Vita ve PC (aracılığıylaBuhar) Bu yaz.

oyun olacakgemi26 Mart'ta Japonya'da, ancak o ülke için herhangi bir Steam sürümü açıklanmadı. Oyunun ilk kopyaları, Sabo olarak oynamak için erken kilit açma kodu, Luffy'nin özel kostümleri için bir ürün kodu ve akıllı telefon oyun uygulamasındaki bir karakter için bir seri kodu içerecek. Tek Parça Hazine Gezisi .Oyun, Luffy'nin en başından Dressrosa Arc'a kadar olan yolculuğunu takip edecek. Omega Force, oyunu tekrar geliştiriyor ve bu da oyuncuların Bir parça geliştirilmiş grafiklerle hikaye.Namco Bandai Oyunları piyasaya sürülmüşilk Tek Parça Korsan Savaşçıları Japonya'da PlayStation 3'te vesonra2012'de Avrupa ve Amerika'da. İkinci oyunsevk edildiJaponya'da PlayStation 3 ve PlayStation Vita içinve2013 yılında PlayStation 3 için Avrupa ve Kuzey Amerika'da.

[Aracılığıyla APForumlar , gematsu , Keçi ]