One Piece Yaratıcısı Eiichiro Oda, Manga'yı 4-5 Yıl İçinde Bitirmeyi Planlıyor

One Piece Yaratıcısı Eiichiro Oda, Manga'yı 4-5 Yıl İçinde Bitirmeyi Planlıyor

Oda, editör dizinin planlanan sonunu biliyor

One Piece manga yaratıcısıEiichiro OdaArashi grubunun a la tubo varyetesinin bir bölümünde bir röportaj sırasında söyledi. program Perşembe günü hikayeyi dört ya da beş yıl içinde bitirmeyi planladığını söyledi. Arashi üyesiMasaki AybaOda'ya sormuştu, 'Arsanın daha kaç yılı olduğuna karar verdin mi?'

Oda, Arashi üyesinin bir sorusuna yanıt olarak not aldıSatoshi Ohnosona erdirmeye karar verdiğini söyledi. Oda, 'Editörüm her değiştiğinde her şeyi konuşmak zorundayız' diye ekledi ve röportaj sırasında yanında oturan editör, onun da sonunu bildiğini doğruladı.

YayımcıŞueishave editörleriHaftalık Shonen Atlayışıdergisi ve Jump Comic baskısı 14 Ağustos'ta, COVID-19 endişeleriyle ilgili üretim sorunları nedeniyle üç One Piece yayınını 4 Eylül'den 16 Eylül'e ertelediklerini duyurdu. Bu üç yayınBir parça manga cilt 97, One Piece Oda Eiichiro Gashū Kaplan Renk Yürüyüşü 9 ( Eiichiro Oda Kaplan Renk Yürüyüşü 9 tarafından One Piece sanat kitabı) ve One Piece Dergisi Vol. 10 .Seriayrıca TecrübeliCOVID-19 nedeniyle ilkbaharda gecikmeler. odauyardıMayıs ayında, personeli sosyal mesafeyi kolaylaştırmak için işyerini yeniden düzenlediğinden daha fazla gecikmenin mümkün olduğunu söyledi.

Shueisha'nın Weekly Shonen Jump dergisinin bu yılki 35. sayısı, One Piece Dergisi'nin 4 Eylül'de çıkacak olan 10. cildinin reklamında, 2 Ağustos'ta One Piece'in 'yaklaşan final destanına doğru ilerliyor' şeklinde bir alay konusu oldu.

Orası rapor edildi içindeYoutubeEylül 2019'da 'bitmek istediğini' söylediği video [Tek Parça hikayesi] beş yıl içinde. Kasımda mülakat o zamanyeniden doğrulandıo plan.

Oda hala lisedeyken, 1992'de Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump dergisinden yeni yaratıcılar için Tezuka Ödülü için ikinci oldu. 19 Temmuz 1997'de Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump mangasında One Piece mangasını serileştirmeye başladı. Nisan ayı, mangavardıJaponya'da 390 milyon nüsha basıldı ve 42'den fazla ülke ve bölgede 80 milyon nüsha basıldı ve dünya çapında toplam 470 milyon nüsha basıldı. mangakazanmak2012 yılında 41. Japonya Karikatürcü Ödülleri ve Ayarlamak 2015 yılında 'tek bir yazar tarafından aynı çizgi roman serisi için yayınlanan en çok kopya' için bir Guinness Dünya Rekoru.

Kaynak: Sponici Ek Binası