One Room TV Anime 2018'de 2. Sezonu Aldı

One Room TV Anime 2018'de 2. Sezonu Aldı

Rie Takahashi,Inori Minazyeni sezonda kadroya katıl

Resmi Twitter hesabı ve web sitesiBir odatelevizyon animesi ilan edildi Pazar günü, ikinci sezonun prodüksiyonunun gelecek yıl yayınlanması için yeşil ışık yakıldı. Yeni sezon eklenecekRie TakahashiveInori Minazseslendirme kadrosuna. Resmi web sitesi ve Twitter hesabı, ikinci sezonun yayın takvimini ve diğer detayları belli olur olmaz açıklayacak.

gevrek rulo, HangiakışBu yılın başlarında Japonya'da yayınlanan ilk sezon, dizinin hikayesini 'birinci şahıs anlatımı' ile anlatıyor:

Sen kahramanısın. Sanal anime'de yeni bir projeSMİRAL Animasyonbu da size 'Anitore' serisini ve 'Makuranodanshi'yi getirdi. Bu sefer proje (bir) odanızda gelişen yaklaşık 3 hikayeden oluşuyor.

One Room, 11 Ocak'ta Japonya'da prömiyer yaptı.Kantoku('Hentai' Prens ve Taşlı Kedi.,Garakowa -Dünyayı Geri Yükle-orijinal karakter tasarımcısı), One Room için orijinal karakterleri tasarladı veYasuhiro Okuda(Sihirli Kız Lirik Nanoha) bu karakter tasarımlarını animasyona uyarladı.Tayfun Grafik(animasyon yapım yardımıDigimon Macera tri.filmler) diziyi canlandırdı.Eiji Manoorijinal hikayeden sorumluydu veAose Shimoisenaryoları yazdı.Takashi Sakumabaş yapımcıydı,Hiroki Matsumotonın-ninAtölye PLATZsanat yönetmeniydi,Çieko Hibirenk tasarımından sorumluydu,Fumi Numarasıbileşik yönetmendi veShun Tokudadiziyi düzenledi. Eğlence etiketi SMIRAL (Anime Eğitimi! Eski,Makura hiçbir Danshi) orijinal konseptten sorumluydu.

Gösterileroyuncu kadrosu dahil:

M.A.O.Yui Hanasaka, üniversiteye giriş sınavlarına girmek için Tokyo'ya giden 17 yaşındaki Hokkaidolu bir kız. Tokyo'dayken ablasıyla birlikte yaşıyor ve her şeyi azami çabayla yapan temiz ve ciddi bir insan. Animenin bir ila dördüncü bölümlerinde rol alıyor ve M.A.O, yayın tema şarkısı 'Harumachi Clover'ı (Clover that Awaits Spring) seslendirecek.

Rie Murakawa14 yaşında bir ortaokul öğrencisi olan Natsuki Momohara olarak. Tokyo'da çalışan kahramanın küçük kız kardeşidir. Kardeşine 'hayat rehberliği' verme bahanesiyle ağabeyinin dairesine daldı. Saf ve genç bir hava yaysa da, aslında gerçekten sorumlu ve ev işlerinde iyi. Kardeşini şımartmaya eğilimlidir, ancak duygularıyla açık sözlü olmakta iyi değildir. Animenin beş ila sekizinci bölümlerinde rol alacak ve Murakawa, yayın tema şarkısı 'Natsuzora Yell'i (Summer Sky Yell) seslendirecek.

Suzuka Mimori21 yaşındaki şarkıcı-söz yazarı Moka Aoshima olarak. Şarkıcı olarak ilk çıkışını bir kez yaptı, ancak takip edemedi ve hayalinin peşinden koşarken Tokyo'da yarı zamanlı işlerde çalışıyor. Kahramanla çocukluk arkadaşıdır ve tesadüfen Tokyo'da onunla tekrar bir araya gelir. Neşelidir ve herkese kolayca açılır. İnatla vazgeçmeyi reddeden biri izlenimi veriyor ama genç bir kızın kalbine sahip. Çok çalışkan ve dünyadan bıkmış olsa da, kolayca yorulur. Animenin dokuz ila 12. bölümlerinde rol alıyor ve Mimori yayın tema şarkısı 'Kibō Refrain'i (Hopeful Refrain) seslendirecek.

başlıklı bir spinoff anime serisiOda arkadaşı: One Room side M Nisan ayında gösterime girdi. Dizi, erkek karakterlerin yer aldığı 'başka bir hikaye' anlattı.Hidari([e-posta korumalı],fraktal,Noel Baba Şirketi) spinoff için karakterleri tasarladı.

[Aracılığıyla Otakomu ]