Onii chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne—'in Tema Şarkıları Açıklandı

Onii chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne—'in Tema Şarkıları Açıklandı

Sonbahar animesinin açılış ve kapanış şarkılarında yer alan şovun kadrosu

Açılış ve kapanış tema şarkılarıyla ilgili ayrıntılaryaklaşananime uyarlamasıDaisuke Suzuki'sOnii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne—(OniAi) light novel serisi animenin resmi sitesinde duyuruldu. İnternet sitesi Pazartesi gününde. Gösterinin açılış teması 'Self Yapımcı' olacak.Minori Chihara, bitiş ise 'Life-ru is Love-ru!' oluşan bir grup olan 'Liliana Sisters' tarafındanAsami Shimoda,Eri Kitamura, Minori Chihara veIbuki Kido. Anime ilk olarak televizyonda yayınlanacak.AT-XKanal 5 Ekim'de.

Hikaye, ikiz kardeşi Akiko'dan ayrılan bir çocuk olan Akito Himenokōji'yi merkez alıyor, ancak lise boyunca aynı çatı altında birlikte yaşıyorlar.

Suzuki, romantik komedi hafif roman serisini 2010'da çizimleriyle başlattı.Gekka Uru, veMedya Fabrikası'sOrta Saha Bunko Jkünye bu ay altıncı cildi gönderiyor. Hafif roman serisinin 430.000'den fazla kopyası var. Kurō Rokushō, Media Factory's Monthly'de bir manga uyarlaması başlattıkomik canlıGeçen yıl dergi.Suzuki daha önce yazmıştıGoshūshō-sama Ninomiya-kun hafif Roman aynı adlı animeye ilham veren dizi.

[Aracılığıyla Öğretmen Saatleri ]