Operation Abyss: Yeni Tokyo Legacy Game Sequel'in OP'si Yayınlandı

Operation Abyss: Yeni Tokyo Legacy Game Sequel'in OP'si Yayınlandı

Tōkyō Shin Seiroku: Babil Operasyonu Oyun istasyonuVita oyunu 30 Nisan'da Japonya'da çıkacak

5pb.Oyunlar başladı yayın Akışı Experience, Inc's için açılış dizisi Tōkyō Shin Seiroku: Babil Operasyonu (Yeni Tokyo Mirası: Babil Operasyonu)Oyun istasyonuVita oyunu resmi olarak İnternet sitesi Cuma gününde. Videoda Kanako Itō'nun 'Operation Babel' tema şarkısı yer alıyor.

Tōkyō Shin Seiroku: Babil Operasyonu devamı mı Abyss Operasyonu: Yeni Tokyo Mirası (Tōkyō Shin Seiroku: Abyss Operasyonu) 'okul zindanı rol yapma oyunu.' Oyunlar Öykü olaylardan sonra gerçekleşir Abyss Operasyonu: Yeni Tokyo Mirası 20XX yılında. 3.000 km'lik bir nesne gökyüzünde belirir ve 'embriyo' olarak adlandırılır. İnsanlık çılgına dönmüş durumda ve Birleşmiş Milletler, Paranormal ve Okült Merkezi (CPO) ve Özel Operasyonlar Bölümü X ile işbirliği çağrısında bulunuyor.

Oyun yıldızları:
Oyun Kahramanı

Haruka Nanase olarak Rumi Ookubo

Tetsuya KakiharaKieru olarak

Ikumi NakagamiAlice Mifune olarak

Anne TamuraNoriko Hibino olarak

Yoshie Narita Kaito Saeki olarak

Tarusuke ShingakiKenichi Kanzaki olarak

Abyss Operasyonu'nun hikayesi takip eder Tokyo'daki seri adam kaçırma olaylarını çözmenin anahtarını elinde tutan iki kız. Söylentilerin aksine olay sadece bir şehir efsanesi değil. Kurbanlar kaybolmaya devam ediyor, kaçırılanların çoğu genç. Olay yerinde bir grup garip insan görüldü. Olayların ağırlığını, X Takımının da okula gittiği Public Nichirin Akademisi'nin öğrencileri üstleniyor.

Ancak olaylar bununla da bitmiyor. İnsanlar ve binalar aniden hasar gördüğünde veya ortadan kaybolduğunda garip bir durum ortaya çıkar. Kızlar, 'Sprawl Terror' olaylarının suçlusu olduğundan şüphelenilen, kökeni bilinmeyen büyük bir düşmana karşı ayağa kalkar. O grubun ortasında kızların çok iyi tanıdığı biri var.

NIS Amerikadır-dirserbest bırakmakbu oyun 14 Nisan'da Kuzey Amerika'da ve 2015 baharında Avrupa'da fiziksel ve dijital sürümlerde.

Tōkyō Shin Seiroku: Babil Operasyonu Japonya'da 30 Nisan'da vizyona girecek. Sınırlı sürüm, iki film müziği CD'si ve görsel bir hayran kitabı içerecek. Oyun, 5pb.'den karakter portreleri için bir indirme kodu içerecektir.kaos; çocuk oyun.

Kaynak: MoCa Haberleri , 4Gamer.net , Famitsu