Orange Anime Devam Filmi Yeni Fragmanda Başka Bir Geleceği Anlatıyor

Orange Anime Devam Filmi Yeni Fragmanda Başka Bir Geleceği Anlatıyor

Yaratıcı, Suwa'nın gözünden hikayeyi yeniden anlatan 18 Kasım filmini kaleme alıyor ve ardından hikayeye devam ediyor

için resmi web sitesi Turuncu -Mirai- (Turuncu: Gelecek), anime filmitakip etOrange televizyon anime serisine başladı yayın Akışı Çarşamba günü ikinci teaser fragmanı. Fragman, 'sonunda ortaya çıkan hikayeden sonra ne olduğunu' anlatırken, 'bir gelecek daha' ve 'bir mucize daha' ile dalga geçiyor. Fragman ayrıca filmin tema şarkısını da içeriyor.Mirai'grup tarafındanKobukuro.

Orijinal manganın yaratıcısının yazdığı iki bölümlü manga gibiIchigo Takano başlatılanEkim ayında film Suwa'ya odaklanıyor. Film, ana hikayeyi kendi bakış açısından yeniden anlatıyor ve ardından orijinal manga ve televizyon animesini geçerek, şimdiye kadar hiçbir yerde anlatılmamış bir hikayeye devam ediyor.

Film için, televizyon animesinin kadrosu, personelle birlikte geri dönüyor veNaomi Nakayamaşimdi baş yönetmen olarak görev yapıyor. Kobukuro grubu 'Mirai' tema şarkısına katkıda bulunuyor.Film, 18 Kasım'dan itibaren Japonya genelinde iki haftalık sınırlı bir katılım için oynayacak.

Filmin sloganı (yukarıdaki görselde görüldüğü gibi) şöyledir: 'O günden beri, hep bu ikisine bu geleceği göstermek istedim...' The Anime Now web sitesi gönderildi Takano'nun yorumlarının bir çevirisi. Görsel, Kakeru ve Naho'yu - Suwa onları izlerken - hikayenin Nagano Eyaletindeki Matsumoto kentindeki gerçek hayattaki Agatano Orman Parkı'nda gösteriyor.

takano ( Yume Miru Taiyo ) orijinal başladışojomangaŞueisha's Bessatsu Margaret 2012 yılında dergi, ancak taşındıfutabaşı'sonundergiAylık İşlem2013 yılında.Bittimanga Ağustos 2015'te, Futabasha ise Kasım 2015'te beşinci ve son cildi yayınladı.gevrek rulo yayınlananmanga dijital olarak İngilizce.Yedi Deniz Eğlencesi yayınlananKuzey Amerika'daki orijinal manga iki omnibus cilt olarak ve manganın hikayesini anlatıyor:

Hayatta herkesin pişmanlıkları vardır. Öyleyse kim fırsat verilirse geçmişi değiştirme şansına sahip olmaz ki? On altı yaşındaki Takamiya Naho, yirmi yedi yaşındaki halinden geldiğini iddia eden gizemli bir mektup aldığında, hayatı aniden değişir. Mektup ona Naruse Kakeru adında yeni bir nakil öğrencisinin sınıfına katılacağını ve gözünü ondan ayırmayacağını söyler. Ama neden? Naho, mektubun ve onun şifreli uyarısının ne olacağına ve sadece kendi geleceği için değil, Kakeru'nun da geleceği için ne anlama geldiğine karar vermelidir.

Manga bir canlı aksiyona ilham verdifilmAralık 2015'te ve Temmuz'da gösterime giren televizyon animesi. Crunchyroll, televizyon animesini Japonya'da yayınlanırken yayınladı.

[Aracılığıyla Otakomu ]

Güncelleme: Film ve Takano'nun Suwa hakkındaki iki bölümlük mangası aynı hikaye değil.