Orange Series Hiroto Hakkında Özel Sürüm Manga Aldı

Orange Series Hiroto Hakkında Özel Sürüm Manga Aldı

Manga, dizinin 10. yıl dönümünü anıyor

Bu yılki Mart sayısıfutabaşı'sAylık İşlemdergisi özel bir baskı manga yayınladıIchigo Takano'sTuruncuManga'nın 10. yıl dönümünü anmak için Salı günü manga. Manga Hiroto Suwa'nın bakış açısından anlatılıyor.

takano ( Rüyada Güneş ) orijinali başlattışojomangaŞueisha's Bessatsu Margaret 2012 yılında dergi ve 2013 yılında Aylık Eylem taşındı. MangaBittiAğustos 2015'te ve Futabasha, Kasım 2015'te beşinci ve son ana hikaye derlenmiş kitap cildini yayınladı.gevrek rulo piyasaya sürülmüşmanga dijital olarak İngilizce.Yedi Deniz Eğlencesi yayınlananKuzey Amerika'daki orijinal manga iki omnibus cilt olarak ve manganın hikayesini anlatıyor:

Hayatta herkesin pişmanlıkları vardır. Öyleyse kim fırsat verilirse geçmişi değiştirme şansına sahip olmaz ki? On altı yaşındaki Takamiya Naho, yirmi yedi yaşındaki halinden geldiğini iddia eden gizemli bir mektup aldığında, hayatı aniden değişir. Mektup ona Naruse Kakeru adında yeni bir nakil öğrencisinin sınıfına katılacağını ve gözünü ondan ayırmayacağını söyler. Ama neden? Naho, mektubun ve onun şifreli uyarısının ne olacağına ve sadece kendi geleceği için değil, Kakeru'nun da geleceği için ne anlama geldiğine karar vermelidir.

Manganın ana hikayesi önceki beş ciltte derlenirken, altıncı cilt Takano'nunadaptasyonarasındaTuruncu -Mirai-(Turuncu Gelecek) anime filmi. Cilt ayrıca Orange -Suwa Hiroto- iki parçalı spinoff'u da içeriyor.mangaalternatif bir gelecekte Suwa'ya odaklanan. Mayıs 2017'de Japonya'da sevk edilen hacim ve Seven Seas Entertainmentpiyasaya sürülmüşOcak 2018'deki cilt. Altıncı ciltmeydana çıkarmakmanganın yedinci cildi alacağını ve yedinci cildin gerçek final olacağınıSesmanganın. Amazon'un listeleme manga için bir 'Orange Complete Box' için, yedinci cildin Nisan 2022'de gönderileceğini ortaya koyuyor.Komik Aksiyon web sitesi yayınlanan Temmuz 2021'de Azusa Murasaka'ya odaklanan yeni bir bölüm ve Orange'da dört yıl içinde ilk yeni çalışmaydı.

Manga bir canlı aksiyona ilham verdifilmAralık 2015'te ve bir televizyon animesiprömiyeriTemmuz 2016'da Crunchyroll, televizyon animesini Japonya'da yayınlanırken yayınladı. bu Turuncu -Mirai- anime filmitakip etKasım 2016'da Japonya'da açıldı. Filmyeniden anlatırSuwa'nın bakış açısından ana hikaye ve orijinal manga ve televizyon animesinden sonra hikayeye devam ediyor.

takanobaşlatılanbaşlıklı yeni bir mangaKimi ni Nare(Sen Ol) Futabasha'nın Aylık Eylem dergisinde Nisan 2018'de yayınlandı. Seven Seas Entertainmentyayıncılıkmanganın ingilizcesi.

Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web