Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Come TV Anime Tanıtım Videosu, Görsel, Daha Fazla Oyuncu

Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Come TV Anime Tanıtım Videosu, Görsel, Daha Fazla Oyuncu

Takuma Terashimakadroya katılıyor

İkinci gün'KadokavaPazar günü düzenlenen Light Novel Expo 2020 etkinliğinde bir tanıtım videosu, bir oyuncu daha ve televizyon için önemli bir görsel ortaya çıktıanimeadaptasyonuShuichi Nimaru's Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Come (Çocukluk Arkadaşının Kesinlikle Kaybetmediği Bir Romantik Komedi) hafif roman serisi.

Takuma TerashimaAtsushi Abe olarak dizinin kadrosuna katılıyor.anime yıldızları: (yukarıdaki resimde soldan sağa)

  • Yoshitsugu MatsuokaSueharu Maru olarak
  • Inori MinazolarakKurohaBela
  • Ayane SakuraShirokusa Kachi olarak
  • Saori OhnishiMaria Momosaka, ideal kız kardeş olarak
  • Nobunaga ShimazakiKai Tetsuhiko olarak

anime olacakprömiyer14 Nisan'da Japonya'da yayınlanacakAT-X,televizyonu arıyorum,Tokyo MX,KBS Kyoto,TV Aichi, veBS11.

'OsaMake' Genç romantik komedi hafif romanlarının takma adı olarak, hiç kız arkadaşı olmayan ortalama 17 yaşındaki bir lise çocuğu olan Sueharu Maru ve güzel ilk aşkı Shirokusa Kachi ile çocukluk arkadaşı Kuroha arasındaki 'kahramanlık savaşı' etrafında şekilleniyor. Şida.

Takashi Naoya(Touken Ranbu: Hanamaru) animeyi yönetiyor ve karakterleri tasarlıyor.Doğa Kobo(Yeni oyun!,Ikebukuro Batı Kapısı Parkı).Yoriko Tomita(Bayan Beelzebub'un Sevdiği Gibi) dizi senaryolarından sorumludur veAtsushi Soga(Şeytanlar ve Realist) ek alt karakter tasarımlarını ele alıyor.

Riko Azunaaçılış şarkısı 'Chance! & İntikam!.' Oyuncular Inori Minase ve Ayane Sakura, kapanış tema şarkısı 'Senryakuteki de Yosō Funō na Love Comedy no Ending Tema Kyoku' (Taktiksel Olarak Öngörülemeyen Bir Romantik Komedi İçin Bitiş Tema Şarkısı) seslendirecekler.

Nimaru, çizimleriyle hafif roman serisini başlattı.Ui ShigureHaziran 2019'da ve Kadokawa'nınDengeki Bunkoimprint altıncı cildi 10 Şubat'ta bir drama CD'si ile yayınladı.Ryo ItoKadokawa'da bir ana manga uyarlamasını seri hale getiriyor Aylıkkomik canlı Kasım 2019'dan beri dergi ve Kadokawa ikinci cildi 10 Şubat'ta başka bir drama CD'si ile yayınladı.başlatılanAylık Comic Alive dergisinin 27 Ocak tarihli Şubat sayısında.

Kaynaklar: Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Come anime's İnternet sitesi , Kadokawa Hafif Roman Fuarı 2020 canlı yayın