Overlord Anime'nin Derleme Projesi, Myth&Roid Music ile 2 Filme Ayrıldı

Overlord Anime'nin Derleme Projesi, Myth&Roid Music ile 2 Filme Ayrıldı

ölümsüz kral 25 Şubat'ta, Karanlık Savaşçı 11 Mart'ta

' DerebeyixYojo Kimse Ortak Basın Toplantısı'nın Perşembe günü derleme filmi olduğu açıklandıprojeOverlord televizyonu içinanimeiki parça olacak. Derebeyi: Fushisha no Ō(Derebey: Ölümsüz Kral) 25 Şubat'ta açılacak ve Derebeyi: Shikkoku no Senshi(Derebey: Karanlık Savaşçı) 11 Mart'ta vizyona girecek (Filmlerin adları aynı zamanda ilk iki cildin adlarıdır.Kugane MaruyamaorijinalDerebeyi hafif Roman dizi.) Filmler yeni sahneler ve orijinal karakter tasarımcısı (ve orijinal roman illüstratörü) ekleyecektir.öyle olmakyeni karakterler için kaba taslaklar çizdi.

müzik grubuEFSANEVİtema müziğine katkıda bulunmak için televizyon dizisinden dönüyor. Resmi web sitesi ayrıca so-bin'in ilk film için çizdiği önemli görseli (yukarıda) yayınladı.

Filmler şurada oynayacak:KadokavaTokyo'daki Cinema Shinjuku tiyatrosu ve Ikebukuro Cinema Rosa'nın yanı sıra Japonya'daki diğer tiyatrolar. Sınırlı sayıda stok olmasına rağmen, ilk film için ön biletler 3 Aralık'ta Movi-Ticke Kartı ve ilk gösterim için bir kartpostal seti ile birlikte satışa sunulacak.13 bölümlük Overlord televizyon anime dizisiprömiyeriTemmuz 2015'te Japonya'da. Hikaye, sanal gerçeklik oyunlarının patlama yaptığı 2138 yılında geçiyor. Popüler bir çevrimiçi oyun olan Yggdrasil, bir gün sessizce kapatılır. Ancak, kahramanı Momonga oturumu kapatmamaya karar verir. Momonga daha sonra 'en güçlü büyücü' olarak bir iskelet görüntüsüne dönüştürülür. Oyuncu olmayan karakterlerin (NPC'ler) duygu hissetmeye başlamasıyla dünya değişmeye devam ediyor. Anne babası, arkadaşı veya toplumda yeri olmayan bu sıradan genç adam Momonga, oyunun dönüştüğü yeni dünyayı ele geçirmeye çalışır.

eğlence akışJaponya'da yayınlanan anime serisi ve şirket, diziyi İngilizce olarak yayınladı.dubBlu-ray Disc ve DVD'de 8 Kasım'da.

11. roman cildi depaketlenmiş30 dakikalık yeni görüntü içeren bir Blu-ray DiskPlea PleiadesChibi anime kısa serisi, Pleiades savaş hizmetçilerinin yanı sıra diğer Kat Muhafızlarının görünümünü de içeriyor.

Kugane Maruyama, orijinal hafif roman serisine 2010'da çevrimiçi olarak başladı ve Kadokawa'nınenterbeyinimprint daha sonra 2012'de so-bin tarafından illüstrasyonlarla birlikte basıldı. Serinin Japonya'da 2,5 milyonun üzerinde kopyası var.Yen Basın lisanslıKuzey Amerika için roman serisi ve Ocak ayında üçüncü cildi yayınlayacak. Yen Press ayrıca üçüncü cildini de yayınlayacak.Hugin MiyamaveSatoshiAralık'ta manga uyarlaması.