Pacific Rim 2, Japon Aktör Mackenyu'yu Oynadı

Pacific Rim 2, Japon Aktör Mackenyu'yu Oynadı

JoJo'nun Tuhaf Macerası/Chihayafuruaktör, bu ay Avustralya'da çekime başlayan devam filmine katıldı

AktörMackenyu(canlı aksiyonChihayafuru,JoJo'nun Tuhaf Macerası,şeftali kız) ilan edildi geçen hafta resmi Twitter hesabında devamı olan Pacific Rim 2'nin kadrosuna katıldığını duyurdu.Boğa WilliamveTravis Sahili'in 2013 bilim kurgu robot filmi.

Film olacakilk23 Şubat 2018'de sinemalarda. Yapım bu ay Avustralya'da başlayacak ve ekip filmin bir bölümünü Çin'de çekecek.

Steven S. DeKnight, showrunner ve yönetmenNetflixDaredevil serisi, olacakdoğrudanfilm. Thomas Tull, Jon Jashni,Mary Ebeveyn, ve del Toro yapımcı olarak, Jillian Share ise filmin baş yapımcısı olarak kabul ediliyor. Jon Spaihts, filme eklenen mevcut senaryoyu yazdı ve Jurassic World yazarıDerek Connollydır-dirayrıcafilmin yapım ekibinde.Evrensel Resimlerfilmi dünya çapında 3D olarak yayınlayacak.John Boyega (Star Wars: The Force Awakens' Finn)Oynaoğlu olarak filmde başrolİdris Elbaİlk filmden Stacker Pentecost karakteri. Oyuncu ve şarkıcı Cailee Spaeny (1.000'e kadar)Oynafilmdeki kadın başrol. İntihar Timi oyuncusu Scott Eastwood, Çin Seddi oyuncusu Jing Tian ve The Belko Experiment'ten Adria Arjonavardır ayrıca oyuncu kadrosufilmde.

[Aracılığıyla Sinema Cephesi ]