PARAMPARÇA ETMEK! 2015 Sidney'de Bu Hafta Sonu

PARAMPARÇA ETMEK! 2015 Sidney'de Bu Hafta Sonu

The Sydney Manga ve Anime Show, özel konuklarıyla Sydney'deki Rosehill Gardens'a geri dönüyorNoriaki Sugiyama,Danny Çu,Hiroaki Yura,cosplayer'larReika ve Kaname☆ ile birlikte ANISONG X SMASH'I SEVİYORUM! başarı;GARNİDELIAveNagi Yanagi;

©Kauçuk Stüdyo Sydney Manga ve Anime Show 2015 (SMASH 2015), Batı Sidney, Rosehill'deki Rosehill Gardens'ta yapılacak. SMASH özel misafirleri ağırlayacakNoriaki Sugiyama(Sasuke Uchiha'dannarutoveNaruto Shippuden),Danny Çu(Kültür Japonya),Hiroaki Yura(Project Phoenix'te yapımcı). SMASH ayrıca Avustralya Gunpla Builders World Cup 2015'e de ev sahipliği yapacak.Dünya Cosplay ZirvesiAvustralya Eleme veAşk Canlı! Okul idolü projesiKutlama! Love Live'ı içeren! Kafe, Kostüm Sergisi ve Eşya.

Ayrıca SMASH, Avustralya'nın ilk Anime müzik konseri olan I Love Anisong X SMASH!'ı düzenleyecek.GARNİDELIA(öldür la öldür,Silahşör Stratos), DJ'likMerhaba kedicik, anime müzik yapımcısı kz(livetune) veJ-popsanatçı Nagi Yanagi (Yaz aylarında beklemek,jormungand,Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU).

Detaylar

  • Neresi: Rosehill Bahçeleri, James Ruse Dr, Rosehill NSW 2142.
  • Ne zaman: 8 Ağustos 2014 Cumartesi ve 9 Ağustos 2014 Pazar.
  • Maliyet: Önceden satın alınan biletler artık mevcut değil. Kapıda biletler hafta sonu için 55$, Cumartesi için 40$ ve Pazar için 35$'dır.
  • İnternet sitesi: http://www.smash.org.au .

Ayrıca SMASH'ı da kontrol edebilirsiniz! 2015 basın bülteniburada.

Misafirler


©AXL BİR

Noriaki Sugiyama

üretken bir Japonseslendirme sanatçısı, Noriaki Sugiyama'nın en dikkate değer sesi Naruto ve Naruto Shippūden'deki Sasuke Uchiha olurdu ama onuÇamaşır suyuIshida Uryuu, Shirou Emiya olarakKader/kal gecedahil olmak üzere seriFate/stay night: Sınırsız Bıçak İşleriveKader/kaleid gemisi Prisma Illya, Rivalz CardemondeCode Geass: İsyanın Lelouch'uve Birleşik KrallıkHetalia - Mihver Kuvvetleri.Noriaki Sugiyama'yı Cumartesi günü saat 11:00'de Ana Sahne'deki Soru-Cevap bölümünde, The Lounge'da 13:30'daki imza oturumlarında ve saat 15:00'teki Mini-panelinde yakalayabileceksiniz.HanabePanel Odası. Pazar günü saat 11:00'de Ana Sahne'de başka bir Soru-Cevap yapacak ve The Lounge'da 12:30'da imza atacak.


© Danny Choo

Danny Çu

Uluslararası girişimci Danny Choo, 2004 yılında Japon yaşamı ve kültürü hakkında blog yazmaya başladığından bu yana uzun bir yol kat etti. Danny'nin uluslararası anime ve manga hayranları arasındaki popülaritesi, Japon pop kültürünün ve sanal maskotMiraiSuenaga. Mirai, Japonya Turizminin elçisi oldu ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok önemli anime ve oyun şirketi ile işbirliği yaptı.Kare Enix, SürülerNamco,Bushiroadvenitro artı+. Popüler bir TV şovu ve maskot yaratmakla yetinmeyen Danny, o zamandan beri dağıldı ve ilk modeli (elbette) Mirai Suenaga olan Akıllı Bebekler olarak bilinen büyük ölçekli moda bebekleri yaratan kendi şirketini kurdu.

Danny iki panele ev sahipliği yapacak, Akıllı Bebek Yapımcılığı - Kendi Bjd'ni Nasıl Yapabilirsin Cumartesi günü saat 14:30'da Sanat Sahnesi'nde ve Japon Pop Kültürü Alanında Kendi İşini Nasıl Kurarsın, saat 13:00'de Paneller Odasında Pazar. Ayrıca bazı Akıllı Bebekler, Kültür Japonya ürünleri ve daha fazlasını getirecek ve SMASH'da yaptıklarının tam listesini kendi sayfasından görüntüleyebilirsiniz. İnternet sitesi .


© Hiroaki Yura

Hiroaki Yura

Violin Virtuoso, kurucusuEminence Senfoni Orkestrasıve birçok önemli anime ve video oyunu müziklerinin şefi olan Hiroaki Yura, çok yetenekli bir sanatçıdır. 2003 yılında Sidney'de dünyanın ilk animasyon ve oyun odaklı orkestrası olan Eminence Senfoni Orkestrası'nı kuran Hiroaki;Stüdyo Ghiblive A Night in Fantasia adlı özel bir dizi,Nobuo Uematsu. . . . . Yura, Diablo III, Soulcalibur IV & V için doğrudan film müziği kayıtlarına devam etti,Haruhi Suzumiya'nın KayboluşuveSteins kapısı. O zamandan beri kurduYaratıcı Zeka SanatlarıInc. Tokyo'da ve 2013'te CIA, Nobuo Uematsu'nun yeteneklerini ve 1 milyon USD'yi aşan diğer uluslararası yetenekleri içeren bir Japon RPG'si olan 'Project Phoenix'i başlattı.

Hiroaki Yura, Pazar günü saat 14:00'te Sanat Sahnesinde bir Müzik Paneli ve 16:00'da Hanabee Panel Odasında bir Project Phoenix Paneli düzenleyecek.

Olaylar

Ben ❤ ANISONG X SMASH!

Avustralya'nın ilk anime müzik konseri, I ❤ ANISONG X SMASH! J-pop ikilisi GARNiDELiA (Kill la Kill,Sihirli Lisede Düzensiz,Gundam: G'de Keşif, Gunslinger Stratos), DJ Hello Kitty, Vocaloid ve anime müzik yapımcısı kz(livetune) ve J-pop sanatçısı yanaginagi (Waiting in the Summer, Jormungand, My Teen Romantic Comedy SNAFU). Ben ❤ ANISONG X SMASH! GARNiDELiA, DJ Hello Kitty ve yanaginagi'nin Avustralya'daki ilk konseri olacak.

Konser Ana Salon'da gerçekleşecek ve kapılar 18:45'ten itibaren 18:45'te açılacak. Biletler şu anda online olarak satın alınamasa da, bazı biletler gün içinde SMASH'da satışa sunulacak! SMASH için sabah 9:00'dan itibaren! katılımcılar ve genel halk için 16:00'dan itibaren her ikisi de satıcı salonundan satın alınabilir. Konser hakkında daha fazla bilgiyi Anisong'da bulabilirsiniz. İnternet sitesi .


© GARNiDELiA

GARNİDELIA

Japon müzik ikilisi GARNiDELiA, vokalist Mai 'Maria' Mizuhashi ve ilk işbirliği 'Color' için açılış tema şarkısı olarak kullanılan yapımcı Yoshinori 'Toku' Abe'den oluşuyor.Donmak. ile imzaladıktan sonraDefSTAR KAYITLARI2014'te GARNiDELiA'nın resmi çıkışı 'Ambigulous' Kill la Kill için ikinci OP olarak seçildi. GARNiDELiA, Irregular at Magic High School için 'Grilletto', Gundam: Reconguista in G için 'Blazing' ve Gunslinger Stratos için 'Mirai' dahil olmak üzere diğer anime serileri için şarkılar yayınlamaya devam etti ve bunlar daha sonra ilk albümleri Linkage Ring'de toplandı.
© 1976, 2013SANRIOLİMİTED ŞİRKETİ. TOKYO, JAPONYA (L)

DJ Merhaba Kitty

2010'daki resmi çıkışından bu yana DJ Hello Kitty, Asya'daki çeşitli kulüplerde, konserlerde ve televizyon programlarında pistleri döndürüyor. İçinde 'DJ Hello Kitty adlı bir karma CD ileKarışım' DJ Hello Kitty o zamandan beriPATLATMAKveAyumi hamasaki.


© İNÇ

kz(canlı ayar)

kz(livetune), 2007 yılında Hatsune Miku şarkı sentezleme yazılımı 'Vocaloid 2' kullanarak Kajuki P ile şarkılar oluşturmaya başladı.Nico Nico Douga. Kajuki P 2009'da ayrıldığından beri, kz 'Re:Packaged', 'Redial' ve 'Strobe Nights' dahil olmak üzere birçok hit üretti ve 2012'de single'ı 'Tell Your World' bir hit oldu ve Google Chrome'un Japonca reklamlarında kullanıldı. kz(livetune)'nin başarısı ve tarzı onu KOTOKO ile işbirliğine götürdü.Clarissa,Maon Kurosaki, Ryo (süper hücre), TMRevolution ve daha fazlası. kz(livetune) ayrıca Ek ve Temadan da sorumlu olmuştur.Devil Survivor 2 Animasyon, Tema kompozisyonu açıkoreimove tema düzenlemesi, kompozisyonu ve sözleri Re'de:Bağlamak.


© İNÇ

yanaginagi

2005 yılında bir cover sanatçısı olarak kariyerine başlayan yanaginagi, çalışmalarını Nico Nico Douga'ya göndermeye başladığı ve ardından supercell'in ilk single'ı 'Kimi'de vokal yapmak üzere ona yaklaşan supercell'in söz yazarı Ryo'nun dikkatini çektiği 2007 yılına kadar değildi. 2009'da no Shiranai Monogatari' oldu. yanaginagi, 'Sayonara Memories' ve 'Utakata Hanabi / Hoshi ga Matataku Konna Yoru ni' ve supercell'in ikinci albümü 'Today is a Beautiful Day' için vokal yaptığı 2011 yılına kadar supercell'in vokalisti olarak devam etti.

Supercell'den ayrıldığından beri, yanaginagi, Waiting in the Summer'ın bitiş teması olarak kullanılan tek 'Vidro Moyō' ile kendi başına vurdu. yanaginagi daha sonra 'Ambivalentidea' (Jormungand), 'Laterality' (Jormungand: Perfect Order), 'Zoetrope' (Amnesia), 'Yukitoki' (My Teen Romantic Comedy SNAFU) ve 'Tokohana' (Siyah mermi).


©Kauçuk Stüdyo

loverin tembürin

1997 yılında Hiroşima'da 'a.a' olarak kurulan ve 2001 yılında Tokyo'ya taşınan ve adı LOVERIN TAMBURIN olarak değiştirilen grup, ana vokalist ve söz yazarı Aya, piyanist AKIHIRO ve destek müzisyenleri Fujio Ryo (gitarist), Fire (gitarist) ve Kohta Igarashi'den (davulcu) oluşmaktadır. ). LOVERIN TAMBURIN'in büyük çıkışını 2006'da Disgea'nın açılış teması olan 'Aishitageru' ile ve bir yıl sonra kapanış teması olan 'mo.o' ile yaptı.Nanatsuiro Damlaları. Grup o zamandan beri Ghibli filmlerinden bir dizi kapak yayınladı,Ejder Topu ZveHaruhi Suzumiya'nın hüznü.

Avustralya Gunpla Üreticileri Dünya Kupası 2015

Bandai'nin Gunpla Builders World Cup uluslararası birGundamDünyanın dört bir yanındaki Gunpla meraklılarına Gunpla'ya olan sevgilerini ve becerilerini küresel ölçekte paylaşmanın bir yolunu vermek için oluşturulan modelleme yarışması. 2004'ten beri GBWC Japonya, Çin, Singapur, Filipinler, Endonezya, İtalya, ABD, Tayland, Hong Kong, Güney Kore ve Malezya'da elemeler düzenliyor ve finalistler Japonya'da buluşuyor.

2015 GBWC Avustralya elemeleri, Japonya'daki GBWC Finallerinde Avustralya'yı hangi Avustralyalı Gunpla Modelleyicilerinin temsil etmesi gerektiğine karar vermeye yardımcı olacak, temsilciler hem Açık Sınıfta hem de Junior Açık Sınıfta Kategori B'den seçilecektir.

Ayrıca HobbyCo, herkesin katılması için hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey Gunpla sınıfları düzenleyecek. Hobbyco, 1/144 HGBF Neon Bearguy III, Build Burning Gundam PP Clear Version ve 1/144 RG MBP.PO2 Gundam Astray Red Frame'in aynı gün sürümü dahil olmak üzere, kongreye özel Gunpla'yı sunacak. Tüm kitler, SMASH sırasında Zombster Gunpla Proshop'tan temin edilebilecek.

Ve son olarak, efsanevi Gunpla modelleriKatsumi KawaguchiAvustralya'nın Gunpla Builders World Cup için neler sunabileceğini görmek için katılacak, Cumartesi günü bir buluşma ve selamlama düzenleyecek ve Pazar günü bir gösteri sunacak. Onu Hobbyco Gundam Workshop Zone'da bulabileceksiniz.

Itasha Araba Fuarı

SMASH, temel olarak anime, manga veya video oyunu karakterlerinin boya şemaları veya çıkartmaları ile süslenmiş arabalardan oluşan ilk Avustralya Itasha Araba Sergisini yürütecek. Arabaların sahipleri soruları yanıtlamak ve çalışmalarını göstermek için etrafta olacaklar.

Aşk Canlı! Okul idol projesi Kutlama!

İle birliktedeli eğlence, PARAMPARÇA ETMEK! 2015, Love Live için çok sayıda içerik ve etkinliğe ev sahipliği yapacak! Okul idol projesi hayranları. Buna Canlı Aşk dahildir! Kafe, Canlı Aşk! Kostüm Sergisi ve Canlı Aşk! Love Live'ın yanı sıra ürün mağazası! Okul idol proje gösterimleri. Adanmış hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz PARAMPARÇA ETMEK! Aşk Canlı! web sitesi ve Love Live'ın popülaritesini göz önünde bulundurarak! Rezervasyon almak için ne kadar erken varacağınızı bildiğinizden emin olmak için Kafe ayrıntılarını araştırmak isteyebilirsiniz.

Dünya Cosplay Zirvesi Avustralya Ön Eleme

PARAMPARÇA ETMEK! 2015, 2016 Dünya Cosplay Zirvesi için Avustralya ön elemelerine ev sahipliği yapacak.Kostüm oyunudünyanın dört bir yanından yarışmacıları cosplay aşkıyla buluşturan yarışma. Kazanan takım, Nagoya'daki Dünya Cosplay Zirvesi finallerinde yarışmak için Japonya'ya bir gezi yapacak.

Ayrıca SMASH! hafta sonu paneller ve imza oturumları için hem Reika hem de KANAME☆ ev sahipliği yapacak.

yakalayabilirsinWCSÖn elemeler Pazar günü Ana Sahne'de saat 15:00'te. Reika Lounge'da saat 10:00'da imza atacak ve Cumartesi günü Hanabee Panel Room'da saat 12:30'da panelde koşacak. KANAME☆ Cumartesi günü saat 12.00'de Lounge'da imza atacak. Pazar günü Reika saat 11:00'de imzalayacak, KANAME☆ Hanabee Panel Odasında bir Panel yürütecek ve ardından ikisi de Ana Sahne'de saat 12:00'de bir panele ev sahipliği yapacak ve ardından 1:30'da KANAME☆ imzalayacak.

Öne Çıkanlar

PARAMPARÇA ETMEK! sadece hafta sonu boyunca vurgulanacak çok şey var, büyük olayları gözden geçirmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık ama tüm olayları görüntüleyebilirsiniz burada ya da daha iyisi, programı inceleyin burada .

Biz de Hanabee ve Madman'ı takip edip onların olaylarını haberleştireceğiz, haberleri burada göreceksiniz.Anime Haber Ağıve bizim üzerimizde Facebook ve twitter (Tüm zamanların AEST olduğunu unutmayın) .

  • Cumartesi 11:00 - Madman Panel - Hanabee Panelleri Odası.
  • Pazar 12:30pm - Hanabee Gizli Yayın! -AnimeLabTiyatro.

Son Ayrıntılar

SMASH için programı bulabilirsiniz burada ve dahil olmak üzere SMASH hakkında daha fazla bilgi konum ve kat haritası & Ulaşım ve bilet fiyatları .

Ve sonunda SMASH'ları ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesi veya Facebook Sayfası veya twitter daha fazla bilgi için.