Persona 4 Arena Ultimax Game'in Mitsuru Karakter Tanıtımı Yayınlandı

Persona 4 Arena Ultimax Game'in Mitsuru Karakter Tanıtımı Yayınlandı

2. Arena dövüş oyunu birleştirmekişi 3, 4 karakter Japonya'da Ağustos'ta, Kuzey Amerika'da Eylül'de gönderilir

Oyun YayıncısıatlusJaponya, bir karakter tanıtım videosunu yayınlamaya başladıkişi 3Mitsuru Kirijō yaklaşmakta olan 2D dövüş oyunu için4. kişiArena Ultimax Perşembe günü.

Mitsuru: O genç adam ne? Bunun gerçekte meydana gelen bir fenomen olduğuna inanamıyorum...
Mitsuru: Ucuz bir provokasyon ama satın alacağım. Onu getirmek.
Mitsuru: Geçmişte, Kirijō Grubunun bir zamanlar Gölgeler üzerinde deneyler yapan ve onları inceleyen gizli bir laboratuvarı vardı. Bu Kirijō Ergonomi Laboratuvarıydı... Kısaca 'Ergo Lab'.
Mitsuru: O laboratuvarla bu olayın bağlantılı olup olmadığı bilinmiyor, ancak bu deneyde 'Alacakaranlık Tüyü'nün kullanıldığına dair kayıtlar var.
Mitsuru: Eğer durum buysa, oldukça uzakta... Hedeflediğimiz dünya.
Mitsuru: ...Bu sefer bir gaf yaptım. Ancak 'yoldaşlarımız' var. Biri düşse bile diğerini destekleyecek türden yoldaşlar.
Mitsuru: Ben de görevimi tamamlayacağım!
Mitsuru: Saçma bir dövüş turnuvasıydı, ama yine de şansım olduğuna göre, sana göstereyim... İnfaz Kraliçesinin gücünü!! Vücudunuzla hissedin!! Artemisia!!
Anlatıcı: Kötülüğü yalnız tahtında yargılıyor! İnfazların Üstün Kraliçesi! Mitsuru Kirijo!
Mitsuru: Bu kule... Tartarus ile aynı büyüklükte. Tüm şehri bir labirente çeviriyor. Karanlık Saat ile aynı fenomen, ha...
Mitsuru: Tek bir kişinin yoluma çıkmasına izin vermeyeceğim. Yoluma çıkan herkesi cezalandıracağım. Gölge İşçi, konuşlanıyor!
Mitsuru: Adımı tehlikeye atarak savaşacağım. Kararım budur.
Gölge Mitsuru: Yere, şu anda bulunduğunuz konuma bakın.

Persona 4 Arena Ultimax,Oyun istasyonuBir arcade oyununun 3 limanı, 28 Ağustos'ta Japonya'da Persona 4 The Ultimax Ultrasuplex Hold ve Atlus olarak gönderilecek.gemiOyun 30 Eylül'de Kuzey Amerika'da. İlk kopyalar, oyun için ekstra bir senaryo seti indirmek için bir kodla birlikte gelecek. Persona 4'ten Tōru Adachi ve Mariebelli olmakoynanabilir DLC karakterleri olarak.

Hikaye, Inaba kasabasının zamanın çarpıtıldığı ve insanların kaybolduğu kırmızı bir sis örtüsüyle kaplandığı Persona 4 Arena olaylarından sadece birkaç gün sonra gerçekleşir. Inaba neredeyse televizyonun içindeki dünya gibi oldu. Tüm bunlara ek olarak, Persona 4 ekibinin üyeleri Mitsuru ve Akihiko'nun Midnight Channel'da çarmıha gerildiğini bulurlar. Inaba öğrencilerinin önünde, üst sınıflarını kurtarmak için kırsal kasabaya gelen Gölge İşçi biriminin üyeleri Yukari ve Junpei görünür.Atlus, 2012 yılında Japonya için ilk Persona 4 Arena (Persona 4 The Ultimate in Mayonaka Arena) oyununu PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında ve Atlus ABD'de yayınladı.piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki oyun iki haftadan kısa bir süre sonra.