Persona 4 Arena Ultimax Naoto, Kanji Karakter Fragmanları Yayınlandı

Persona 4 Arena Ultimax Naoto, Kanji Karakter Fragmanları Yayınlandı

atlusABD ayrıca oyun görüntüleri yayınlıyor

Oyun YayıncısıatlusJaponya, Naoto Shirogane ve Kanji Tatsumi'nin yer aldığı karakter fragmanlarını yayınlamaya başladı.4. kişiPerşembe günü yaklaşan 2D dövüş oyunu Persona 4 Arena Ultimax için.

Kanji: O kulenin nesi var? Eğer sahip olmanız gerekiyorsa, en azından daha şirin bir tasarımda yapın! Kanji: Bütün bunların arkasında kim varsa borcunu ödemenin zamanı geldi!
Kanji: Bu kadar çok konuşma. Seni paramparça edeceğim, hadi bakalım!
Kanji: Bu birŞibaInu... O saf beyaz... O çok yakışıklı, kahretsin!
Kanji A: Hey sen! Amagi-senpai'nin başına bela açma!
Kanji B: Ha!? Ona sorun çıkaran sensin, seni sahtekar!
Kanji: Bütün bunları yapmak ve bu kadar dolambaçlı olmak... Dövüşmek istiyorsan doğrudan dövüş, kahretsin! Git, Mikazuchi'yi al!
Anlatıcı: Garip bir gül ve kas çiçeği! Savaş alanında maço imparator! Kanji Tatsumi!
Kanji: Bu da ne böyle!? Garip bir sis çıkıyor.
Kanji: Başka bir dövüş turnuvası mı? Pekala, eğer rakiplerim sahteyse, sanırım kendimi tutmama gerek yok!
Kanji: Ne kadar denersen dene, sonuç aynı olacak! Seni yerle bir edeceğim!
Kanji: Canını çok acıtmadım, değil mi? Hey, bunu garip bir şekilde söylemiyorum!
Shadow Kanji: Hiç görmediğiniz yeni bir dünyaya girme zamanı!Naoto: Anlıyorum... Senin gibi vasat bir sahtekarı göndereceklerini düşünmek... Naoto: Biz burada olduğumuz sürece, istediğini yapmana izin vermeyeceğiz!
Naoto: Görünüşe göre koşullar öncekinden farklı. Bu sefer işler ne yöne gidiyor?
Naoto: Kirijo Ergonomi Araştırma Laboratuvarı... Gölgelerin çalışıldığı bir tesis.
Naoto: Suçluyla nasıl başa çıkacağımızı öğrendiğimizde, Mitsuru Kirijo'nun gerçek niyetinin netleşeceğinden eminim.
Naoto: Bir dilek...? Sadece kimin...
Naoto: Ne yapmaya çalıştığını bilmiyorum ama seni kesinlikle durduracağım! Arkadaşlarımızı inciten hiç kimseyi affetmeyeceğiz!
Anlatıcı: Bir çocuğa benziyor ama zihni bir canavar gibi büyük! IQ 20.000 ruh halini anlayamayan dedektif! Naoto Shirogane!
Naoto: Bana ihtiyacı olan müttefiklerim var. Onların iyiliği için bu davayı kesinlikle çözeceğim! İnsanlar arasındaki bağların anlamını anlamıyor musun?
Naoto: Kaybedemem, Shirogane adına yemin ederim!
Naoto: Ah, aptal takım mı? Lütfen başka bir gün tekrar gelin.
Shadow Naoto: Seni değiştireceğim. Ama ölürsen, üzgünüm?

Atlus USA ayrıca Salı günü oynanış görüntülerini yayınlamaya başladı.

Persona 4 Arena Ultimax,Oyun istasyonuBir arcade oyununun 3 limanı, 28 Ağustos'ta Japonya'da Persona 4 The Ultimax Ultrasuplex Hold ve Atlus olarak gönderilecek.gemiOyun 30 Eylül'de Kuzey Amerika'da. İlk kopyalar oyun için ekstra senaryo setini indirmek için bir kodla gelecek. atlusilan edildiHaziran ayında Persona 4'ten polis dedektifi Tohru Adachi oynanabilir DLC karakteri olarak görünecek.

Hikaye, Inaba kasabasının zamanın çarpıtıldığı ve insanların kaybolduğu kırmızı bir sis örtüsüyle kaplandığı Persona 4 Arena olaylarından sadece birkaç gün sonra gerçekleşir. Inaba neredeyse televizyonun içindeki dünya gibi oldu. Tüm bunlara ek olarak, Persona 4 ekibinin üyeleri Mitsuru ve Akihiko'nun Midnight Channel'da çarmıha gerildiğini bulurlar. Inaba öğrencilerinin önünde, üst sınıflarını kurtarmak için kırsal kasabaya gelen Gölge İşçi biriminin üyeleri Yukari ve Junpei görünür.

Atlus, 2012 yılında Japonya için ilk Persona 4 Arena (Persona 4 The Ultimate in Mayonaka Arena) oyununu PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında ve Atlus ABD'de yayınladı.piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki oyun iki haftadan kısa bir süre sonra.

[Aracılığıyla: Silikonra , bağlantı 2 ]