Persona 4: Dancing All Night Game'in İngilizce Dublajlı Chie Videosu Yayınlandı

Persona 4: Dancing All Night Game'in İngilizce Dublajlı Chie Videosu Yayınlandı

Backside Of The TV için şarkı sözü videosu (Lotus SuyuRemix)' şarkısı da yayınlandı

atlusABD, onun için bir karakter videosu yayınlamaya başladıyaklaşan 4. kişi: Perşembe günü Dancing All Night PS Vita oyunu. Video İngilizce'yi önizliyordubChie Satonaka karakteri için (seslendirenErin Fitzgerald). Daha önce Atlus akış Mart ayında videonun Japonca versiyonu.

Atlus USA ayrıca oyun için 'Backside Of The TV (Lotus SuyuRemiks).'

Atlus ABD olacakserbest bırakmak29 Eylül'de Kuzey Amerika'daki oyun.Atlus USA, oyunun bir lansman sürümünü ve 'Disco Fever' sürümünü yayınlayacak. Oyunun standart lansman sürümü 49,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve bir Vita dış görünümü ve 10 duvar kağıdı içerecek. 'Disco Fever' sürümü 79,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve iki film müziği CD'si içerecek, bir geri dönüşümlüOyun istasyonuVita çantası, bir Teddie anahtarlık, büyük bir koleksiyon kutusu ve bir bonus şarkı için DLC'ler,kişi 3kostümler ve yaz tatili kostümleri.

Oyunun ilk olarak geçen sonbaharda Japonya'da çıkması planlanıyordu, ancakgecikmişbu yıla kadar. Web sitesi ayrıca daha önce listelenmişDingogelişmekte olan bir ortak olarak, ancak şimdi yalnızca Atlus veSega.

Oyunsevk edildi25 Haziran'da Japonya'da.

Oyunun hikayesi, Inaba Şehri seri cinayet davasının çözülmesinden ve Rise Kujikawa'nın eğlence dünyasına geri dönmesinden yarım yıl sonra başlıyor. İdol grubu Kanamin Kitchen'ın üyeleri, 'gece yarısı, belirli bir sitede garip bir videonun oynatıldığını görürseniz, 'öteki tarafa' taşınırsınız ve bir daha asla uyanmazsınız' söylentileri yayılmaya başladığında, Rise'ın alt sınıf öğrencisi Kanami Mashita (dile getirdiğiMinako Kotobuki), kayboluyor.

Oyunda, 'Hero',' Rise, Kanami, Yosuke, Chie, Kanji, Yukiko, Naoto, Nanako ve diğer Persona 4 karakterleri, 'Mayonaka Stage'in gizemli dünyasında Gölgeler ile bir 'dans savaşı'na girerler.