Persona 4: Dancing All Night Game'in Kanji Tatsumi Eğitim Videosu Yayınlandı

Persona 4: Dancing All Night Game'in Kanji Tatsumi Eğitim Videosu Yayınlandı

25 Haziran'da Japonya'da piyasaya sürülmesi planlanan oyun

atlusoynadığı yeni bir eğitim videosunu yayınlamaya başladı.4. kişikarakter Tatsumi Kanji (seslendirenTomokazu Seki) Persona 4 için: Bütün Gece Dans EtmekOyun istasyonuCuma günü Vita ritim oyunu.

Japon perakendeciLAWSONayrıca önizleme Nanako, Kanami için LAWSON Orijinal Kostüm DLC'si ve Loppi/HMV çevrimiçi mağazasından satın alınan oyunun kopyalarıyla birlikte gelecek olan kahraman.

LAWSON Orijinal Kostümleri

Oyun 25 Haziran'da Japonya'da piyasaya sürülecek ve ilk kopyaları, filmlerden görüntüleri içeren bir Blu-ray ile birlikte gelecek.kişi 5. Özel bir 'çılgın değer paketi' aynı gün kargoya verilecek ve orijinal resimli bir koleksiyoncu kutusu, PS Vita oyunu, 2 diskli bir kutu içerecekorjinal Film Müziği, ayrıca üç adet DLC:kişi 3'saptalkostüm olarak kan Akademi üniformalarıPersona 4: Altın sonsöz kostümleri'Asla Daha Fazla'Shihoko Hirataekstra oynanabilir şarkı

DLC, oyun çıktıktan bir süre sonra satın almak için PlayStation Store'da da mevcut olacak.

Bir 'premium çılgın kutu' da gönderilecek ve kutu, çılgın değer paketinin yanı sıra Persona 4: Dancing All Night tasarımına sahip sınırlı sayıda bir PlayStation Vita sistemini içeriyor.


Oyun başlangıçta geçen sonbahar için planlanmıştı, ancakgecikmişbu yıla kadar. Web sitesi ayrıca daha önce listelenmişDingogelişmekte olan bir ortak olarak, ancak şimdi yalnızca Atlus veSega.

Oyunun hikayesi, Inaba Şehri seri cinayet davasının çözülmesinden ve Rise Kujikawa'nın eğlence dünyasına geri dönmesinden yarım yıl sonra başlıyor. İdol grubu Kanamin Kitchen'ın üyeleri, 'gece yarısı, belirli bir sitede garip bir videonun oynatıldığını görürseniz, 'öteki tarafa' taşınırsınız ve bir daha asla uyanmazsınız' söylentileri yayılmaya başladığında, Rise'ın alt sınıf öğrencisi Kanami Mashita (dile getirdiğiMinako Kotobuki), kayboluyor.

Oyunda, 'Hero',' Rise, Kanami, Yosuke, Chie, Kanji, Yukiko, Naoto, Nanako ve diğer Persona 4 karakterleri, 'Mayonaka Stage'in gizemli dünyasında Gölgeler ile bir 'dans savaşı'na girerler. '

Atlas ABDonaylanmışoyunu Kuzey Amerika'da piyasaya süreceğini söyledi.

[Aracılığıyla gematsu ]