Persona 4: Dancing All Night Game'in 'Shadow World', 'Your Affection' Şarkı Sözleri Videoları Yayınlandı

Persona 4: Dancing All Night Game'in 'Shadow World', 'Your Affection' Şarkı Sözleri Videoları Yayınlandı

Tam oyun 29 Eylül'de Kuzey Amerika'da, 6 Kasım'da Avrupa'da planlandı

atlusUSA iki şarkı sözü videosu daha yayınlamaya başladıyaklaşan 4. kişi: Perşembe günü Dancing All Night PS Vita oyunu. Videoların önizlemesi 'Shadow World (FAREgölge salıncak karışımı)' ve 'Sevginiz kısa (DAISUKE ASAKURARemix),' oyunda görünen iki remix parçası.

Atlus ABD daha önceakışÇarşamba günü oyunun İngilizce dublajlı Marie ve Adachi karakter videoları ve şarkı sözlerivideolarve Salı günü bir kutu açma videosu.

Atlus ABD ayrıcailan edildiPerşembe günü, Hatsune Miku Kuzey Amerika sürümünde 20 Ekim'de satın alınabilir DLC olarak satışa sunulacak. Marie, Adachi ve Hatsune Miku DLC'lerinin her biri 4,99 ABD dolarına mal olacak.Atlus ABD olacakserbest bırakmak29 Eylül'de oyunun bir lansman sürümü ve bir 'Disco Fever' sürümü. Oyunun standart lansman sürümü 49.99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve bir Vita dış görünümü ve 10 duvar kağıdı içerecek. 'Disco Fever' sürümü 79,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve iki film müziği CD'si içerecek, bir geri dönüşümlüOyun istasyonuVita çantası, bir Teddie anahtarlık, büyük bir koleksiyon kutusu ve bonus şarkı için DLC'ler, Persona 3 kostümleri ve yaz tatili kostümleri.

NIS Amerikaoyunu 6 Kasım'da Avrupa'da piyasaya sürecek.

Oyunsevk edildi25 Haziran'da Japonya'da.

Oyunun hikayesi, Inaba Şehri seri cinayet davasının çözülmesinden ve Rise Kujikawa'nın eğlence dünyasına geri dönmesinden yarım yıl sonra başlıyor. İdol grubu Kanamin Kitchen'ın üyeleri, 'gece yarısı, belirli bir sitede garip bir videonun oynatıldığını görürseniz, 'öteki tarafa' taşınırsınız ve bir daha asla uyanmazsınız' söylentileri yayılmaya başladığında, Rise'ın alt sınıf öğrencisi Kanami Mashita (dile getirdiğiMinako Kotobuki), kayboluyor.

Oyunda, 'Hero',' Rise, Kanami, Yosuke, Chie, Kanji, Yukiko, Naoto, Nanako ve diğer Persona 4 karakterleri, 'Mayonaka Stage'in gizemli dünyasında Gölgeler ile bir 'dans savaşı'na girerler.