Persona 4: Dancing All Night'ın İngilizce dublajlı Kanji, Yosuke Videoları Yayınlandı

Persona 4: Dancing All Night'ın İngilizce dublajlı Kanji, Yosuke Videoları Yayınlandı

Videolar seslendirme özelliğine sahiptirMatthew Mercer,Yuri Lowenthal29 Eylül'de oyun gönderimi için

atlusABD, iki ek karakter videosu yayınlamaya başladı.yaklaşan 4. kişi: Perşembe günü Dancing All Night PS Vita oyunu. Videolar İngilizce'yi önizliyordubKanji Tatsumi ve Yosuke Hanamura karakterleri için.

Kanji Tatsumi videosunda seslendirme özelliği vardır.Matthew Mercer. Atlus daha önce akış Nisan ayında videonun Japonca versiyonu.

Yosuke Hanamura'nın video önizlemeleriYuri Lowenthalses oyunculuk.Şirket akış Chie Satonaka için İngilizce dublajlı bir karakter videosu (seslendirenErin Fitzgerald) geçen hafta.

Atlus USA, 29 Eylül'de oyunun bir lansman sürümünü ve bir 'Disco Fever' sürümünü yayınlayacak. Oyunun standart lansman sürümü, 49.99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve bir Vita kaplaması ve 10 duvar kağıdı içerecek. 'Disco Fever' sürümü 79,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve iki film müziği CD'si içerecek, geri dönüşümlüOyun istasyonuVita çantası, bir Teddie anahtarlık, büyük bir koleksiyon kutusu ve bir bonus şarkı için DLC'ler,kişi 3kostümler ve yaz tatili kostümleri.

Oyunun ilk olarak geçen sonbaharda Japonya'da çıkması planlanıyordu, ancakgecikmişbu yıla kadar. Web sitesi ayrıca daha önce listelenmişDingogelişmekte olan bir ortak olarak, ancak şimdi yalnızca Atlus veSega.

Oyunsevk edildi25 Haziran'da Japonya'da.

Oyunun hikayesi, Inaba Şehri seri cinayet davasının çözülmesinden ve Rise Kujikawa'nın eğlence dünyasına geri dönmesinden yarım yıl sonra başlıyor. İdol grubu Kanamin Kitchen'ın üyeleri, 'gece yarısı, belirli bir sitede garip bir videonun oynatıldığını görürseniz, 'öteki tarafa' taşınırsınız ve bir daha asla uyanmazsınız' söylentileri yayılmaya başladığında, Rise'ın alt sınıf öğrencisi Kanami Mashita (dile getirdiğiMinako Kotobuki), kayboluyor.

Oyunda, 'Hero',' Rise, Kanami, Yosuke, Chie, Kanji, Yukiko, Naoto, Nanako ve diğer Persona 4 karakterleri, 'Mayonaka Stage'in gizemli dünyasında Gölgeler ile bir 'dans savaşı'na girerler.