Persona 4: Dancing All Night'ın Teddie Videosu Yayınlandı

Persona 4: Dancing All Night'ın Teddie Videosu Yayınlandı

Ritim aksiyon oyunu 25 Haziran'da Japonya'da, bu sonbaharda Kuzey Amerika'da gönderilecek

atlusbaşlamak yayın Akışı Cuma günü Kuma (Teddie) karakterinin (seslendiren) profilini çıkaran bir tanıtım videosuKappei Yamaguchi) içinde4. kişi: Bütün Gece Dans EtmekOyun istasyonuVita video oyunu. Videoda Teddie ayı ve insan formunda ve çeşitli kostümler giyiyor.

oyun olacakilk25 Haziran'da Japonya'da olacak ve ilk kopyalar ayrıca bir Blu-ray ile birlikte gelecek.kişi 5. Özel bir 'çılgın değer paketi' aynı gün kargoya verilecek ve orijinal resimli bir koleksiyoncu kutusu, PS Vita oyunu, 2 diskli orijinal film müziği ve aşağıdakileri içeren üç DLC parçası içerecek: kostümler. Bir 'premium çılgın kutu' da piyasaya sürülecek ve kutu, çılgın değer paketinin yanı sıra, Persona 4: Dancing All Night tasarımına sahip sınırlı sayıda bir PlayStation Vita sistemini içerecek.
Oyun başlangıçta geçen sonbahar için planlanmıştı, ancakgecikmişbu yıla kadar. Web sitesi ayrıca daha önce listelenmişDingogelişmekte olan bir ortak olarak, ancak şimdi yalnızca Atlus veSega.

Oyunun hikayesi, Inaba Şehri seri cinayet davasının çözülmesinden ve Rise Kujikawa'nın eğlence dünyasına geri dönmesinden yarım yıl sonra başlıyor. İdol grubu Kanamin Kitchen'ın üyeleri, 'gece yarısı, belirli bir sitede garip bir videonun oynatıldığını görürseniz, 'öteki tarafa' taşınırsınız ve bir daha asla uyanmazsınız' söylentileri yayılmaya başladığında, Rise'ın alt sınıf öğrencisi Kanami Mashita (dile getirdiğiMinako Kotobuki), kayboluyor.

Oyunda, 'Hero',' Rise, Kanami, Yosuke, Chie, Kanji, Yukiko, Naoto, Nanako ve diğer Persona 4 karakterleri, 'Mayonaka Stage'in gizemli dünyasında Gölgeler ile bir 'dans savaşı'na girerler.

Atlus ABD olacakserbest bırakmakKuzey Amerika'da bu sonbaharda piyasaya sürülen bir sürüm ve özel bir sürümle oyun.