Persona 4: Dancing All Night PS Vita Game'in Chie Promosyonu Yayınlandı

Persona 4: Dancing All Night PS Vita Game'in Chie Promosyonu Yayınlandı

Yui Horie25 Haziran spin-off ritim oyununda kung fu seven kızı seslendiriyor

atlusoynadığı yeni bir tanıtım videosunu yayınlamaya başladı.4. kişiPersona 4: Dancing All Night için karakter Chie SatonakaOyun istasyonuCuma günü Vita ritim oyunu. Videoda, Persona 4 tema şarkısı 'Pursuing My True Self'in remix versiyonu yer alıyor.Shihoko Hirata.

Chie: Tamam, hadi yapalım! Satonaka tarzı dans hareketlerime bir göz atın! Va-cha!
Chie: Peki, bu ilk etapta nerede? Bunun TV'nin içi olmadığı oldukça kesin, değil mi?
Chie: Biliyorsun, ipucu gibi bir şey yok mu? ...Mümkünse hayaletler ve benzeri şeylerle ilgili bir şey olmasın lütfen.
Chie: Bu beni cidden sinirlendiriyor! İstediğini söylüyor, sonra kaçıyor!
Chie: Acıtsa bile, zor olsa da, yapabileceğimiz tek şey kendimiz hakkında konuşabileceğimiz birini bulmaya çalışmak!
Chie: O zamandan beri yapmamız gereken şey değişmedi.
Chie: Vay canına, burada işler kızışıyor! İşte başlıyoruz!
Chie: İncinmekten korkuyorum ama yine de bunun yanlış olduğunu biliyorum! Ben bile nefret edilmekten korkuyorum ama herkes beni kabul ettiği için onlarla kalabiliyorum. Bu tür şeylerin önemini ileteceğimden emin olacağım!
Chie: Biz özel soruşturma ekibiyiz! İnsanları beladan kurtardığımız bir hediye.
Chie: Hadi hepsini temizleyelim ve geri döndüğümüzde gerisini halledelim.
Chie: Bunu yapalım, Gölgeler! Kung fu dansımla, ritmime göre hareket etmeni sağlayacağım!
Chie: Pekala! Et gücü maks! Hadi patlatalım! Persona 4: Bütün Gece Dans Etmek!

Oyun 25 Haziran'da Japonya'da piyasaya sürülecek ve ilk kopyaları, filmlerden görüntüleri içeren bir Blu-ray ile birlikte gelecek.kişi 5. Aynı gün özel bir 'çılgın değer paketi' piyasaya sürülecek ve orijinal resimli bir koleksiyoncu kutusu, PS Vita oyunu, 2 diskli bir kutu içerecek.orjinal Film Müziği, ayrıca kostümler gibi şeyleri içerecek üç DLC parçası. Bir 'premium çılgın kutu' da piyasaya sürülecek ve kutu, çılgın değer paketinin yanı sıra, Persona 4: Dancing All Night tasarımına sahip sınırlı sayıda bir PlayStation Vita sistemini içeriyor.


Oyun başlangıçta geçen sonbahar için planlanmıştı, ancakgecikmişbu yıla kadar. Web sitesi ayrıca daha önce listelenmişDingogelişmekte olan bir ortak olarak, ancak şimdi yalnızca Atlus veSega.Oyunun hikayesi, Inaba Şehri seri cinayet davasının çözülmesinden ve Rise Kujikawa'nın eğlence dünyasına geri dönmesinden yarım yıl sonra başlıyor. İdol grubu Kanamin Kitchen'ın üyeleri, 'gece yarısı, belirli bir sitede garip bir videonun oynatıldığını görürseniz, 'öteki tarafa' taşınırsınız ve bir daha asla uyanmazsınız' söylentileri yayılmaya başladığında, Rise'ın alt sınıf öğrencisi Kanami Mashita (dile getirdiğiMinako Kotobuki), kayboluyor.

Oyunda, 'Hero',' Rise, Kanami, Yosuke, Chie, Kanji, Yukiko, Naoto, Nanako ve diğer Persona 4 karakterleri, 'Mayonaka Stage'in gizemli dünyasında Gölgeler ile bir 'dans savaşı'na girerler. '

Atlas ABDonaylanmışoyunu Kuzey Amerika'da piyasaya süreceğini söyledi.