Persona 4: Dancing All Night Videosu Hatsune Miku DLC'nin Çıkış Tarihini Açıkladı

Persona 4: Dancing All Night Videosu Hatsune Miku DLC'nin Çıkış Tarihini Açıkladı

27 Ağustos DLC'sinde 'Heaven feat. Hatuşne Miku (ATOLLERremix)' şarkısı

atlusVocaloid sanal idolü Hatsune Miku'nun bulunduğu yeni bir video yayınlamaya başladı.4. kişi: Çarşamba günü Tüm Gece Dans oyunu. Video ortaya çıkarır 'Heaven feat. Hatuşne Miku (ATOLLERRemix)' 27 Ağustos'ta çıkış yapacak.

Ayrıca, DLC kostüm seti 'P Color Selection 2', Çarşamba'dan 18 Ağustos'a kadar sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunuluyor. Set, Persona motifinde kostümler içeriyor.franchisekahramanı, Teddie, Yōsuke ve daha fazlası gibi karakterler.

Atlus USA, 29 Eylül'de Kuzey Amerika'da oyunun bir lansman sürümünü ve bir 'Disco Fever' sürümünü yayınlayacak. Oyunun standart lansman sürümü, 49,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve bir Vita kaplaması ve 10 duvar kağıdı içerecek. 'Disco Fever' sürümü 79,99 ABD Doları karşılığında perakende satış yapacak ve iki film müziği CD'si içerecek, geri dönüşümlüOyun istasyonuVita çantası, bir Teddie anahtarlık, büyük bir koleksiyon kutusu ve bir bonus şarkı için DLC'ler,kişi 3kostümler ve yaz tatili kostümleri.Oyunun ilk olarak geçen sonbaharda Japonya'da çıkması planlanıyordu, ancakgecikmişbu yıla kadar. Oyunsevk edildi25 Haziran'da Japonya'da.

Oyunun hikayesi, Inaba Şehri seri cinayet davasının çözülmesinden ve Rise Kujikawa'nın eğlence dünyasına geri dönmesinden yarım yıl sonra başlıyor. İdol grubu Kanamin Kitchen'ın üyeleri, 'gece yarısı, belirli bir sitede garip bir videonun oynatıldığını görürseniz, 'öteki tarafa' taşınırsınız ve bir daha asla uyanmazsınız' söylentileri yayılmaya başladığında, Rise'ın alt sınıf öğrencisi Kanami Mashita (dile getirdiğiMinako Kotobuki), kayboluyor.