Persona 4 the Animation'ın Yeni Genişletilmiş Promosyonu Yayınlandı

Persona 4 the Animation'ın Yeni Genişletilmiş Promosyonu Yayınlandı

Seiji Kişisi,BUDUR'ın yarı yıllık animesiatlusRPG, oyunun şarkılarıyla Ekim ayında çıkış yapacakShihoko Hirata

Mayonaka TV teaser web sitesiPersona 4 Animasyonproje başladı yayın Akışı Çarşamba günü yeni bir genişletilmiş tanıtım videosu. (Önceki videolar gibi, bu video Japonya'da gece yarısı veya Salı EDT'de saat 11:00'de çıkış yaptı ve yalnızca sınırlı bir süre için izlenebilir.) AnimeprömiyerJaponya'daMBS,TBS, veCBCistasyonlar bu Ekim'de.

Shihoko Hirata, orijinal Persona 4 oyununun açılış ve kapanış tema şarkılarının şarkıcısı, animenin açılış tema şarkısı 'sky's the limit' ve bitiş tema şarkısı 'Beauty of Destiny' (ile birlikte) de seslendirecek.Lotus Suyu). Animenin resmi Twitter hesabı onaylanmış animenin iki kūru veya yarım yıl süreceğini ve resmi sitenin gönderildi animeden ikinci önemli görsel görüntü.

MüdürSeiji Kişisi(Melek Beats!,benim gelinim bir deniz kızı) ve anime stüdyosuBUDURvardıruyum sağlamakPersona 4 rol yapma oyunuatlusbir televizyon dizisine dönüştü. Persona konsept tasarımcısıKazuma Kaneko, orijinal karakter tasarımcısıShigenori Soejimave müzik bestecisiShoji Meguroanime için oyundaki ilgili rollerini yeniden canlandırıyorlar.Ekip üyeleriDaisuke Namıkawa(Yu Narukami),Showtaro Morikubo(Yosuke Hanamura),Yui Horie(Chie Satonaka) veAmi Koshimizu(Yukiko Amagi),Tomokazu Seki(Kanji Tatsumi),Kappei Yamaguchi(Aynen),Unshou Ishizuka(Ryotaro Dojima),Akemi Kanda(Nanako Dojima) vemitsuaki madono(Tōru Adachi) oyundan geri dönüyor Oyna ilgili karakterleri.

Kaynak: MyCom Günlüğü

Resim © Index Corporation/P4A Komitesi