Pet Girl of Sakurasou Hafif Romanları 2 Ciltte Daha Bitecek

Pet Girl of Sakurasou Hafif Romanları 2 Ciltte Daha Bitecek

sekizinci ciltHajime Kamoshida'sSakuraso no Pet na Kanojohafif roman serisi Çarşamba günü hikayenin iki ciltte daha biteceğini açıkladı. Kamoshida, sekizinci cildin ekinde okul romantik komedisinin sonuç planlarını bildirdi.

altında başlatılan diziASCII Medya İşleri'Dengeki Bunko2010'da basıldı. Hikaye, Hōki Kusano'nun geçen yıl başlattığı bir manga serisine ve bir drama CD'sine ilham verdi.

StüdyoJ.C.Personelbir televizyon animesi üretiyoradaptasyonoprömiyeri yapıldıSalı günü Japonya'da.gevrek rulo ilan edildiÇarşamba günü, diziyi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Güney Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki üyeler için yayınlayacak.Hikaye, Sorata Kanda adında bir lise ikinci sınıf öğrencisi (Yoshitsugu Matsuoka) Sorata'nın okulundaki sorunlu çocukların yurdu olan Sakura-sou'da yaşıyor. Bir gün, Mashiro Shiina (Ai Kayano) — aynı zamanda kozmopolit, parlak bir sanatçı olan sevimli bir kız — Sakurasou'ya taşınır.

Sorata, Mashiro'yu Sakurasou'daki tuhaflardan koruması gerektiğini kendi kendine düşünür, ancak Mashiro'nun şaşırtıcı bir sırrı vardır: Kendine nasıl bakacağı hakkında hiçbir fikri yoktur. Dışarı çıkarsa kaybolur ve odası tam bir karmaşa içindedir. Sorata'nın yurt arkadaşları onu Mashiro'nun 'efendisi' olarak tanımlar ve bu nedenle sıradan bir çocuk ve parlak bir kız, 'efendi ve evcil hayvanı' gibi yaşamak zorundadır.

[Aracılığıyla Akiba Blogu , Yaraon! ]