Phantasy Star Nova Game, PS Vita ve PS TV Varyantlarına İlham Veriyor

Phantasy Star Nova Game, PS Vita ve PS TV Varyantlarına İlham Veriyor

27 Kasım'da Japonya'da oyundan bağımsız olarak gönderilecek sistemler


Sony Bilgisayar Eğlencesi ilan edildi Çarşamba günü sınırlı sayıda piyasaya sürüleceğiniOyun istasyonuJaponya'da Fantasy Star Nova tasarımlı Vita ve PlayStation TV konsolları. Konsollar oyunla birlikte paketlenmeyecek, ancak 27 Kasım'da aynı gün, sırasıyla 20.980 yen (yaklaşık 194 ABD Doları) ve 11.480 yen (yaklaşık 106 ABD Doları) karşılığında gönderilecek. PS TV'nin ayrı bir sürümü, bir DualShock 3 denetleyicisi ve 16.280 yen (yaklaşık 150 ABD Doları) için 8 GB bellek kartı içerecek.

PS Vita hem beyaz hem de siyah tasarımla gelirken PS TV beyaz renkte gelecek. Her iki sistemde de Phantasy Star Nova temalı menü ekranları, geliştirme ekibinden bir mesaj kartı ve orijinal bir kılıf bulunacak.
ph3 ph8 ph4 ph9 ph5
ph2 ph3 ph8 ph4 ph9
ph5

SegaPhantasy Star Nova oyunculara izin veriyorkavgafoton enerjisinin kullanılamadığı bir gezegende 'Gigantes' adı verilen devasa canavarlara karşı. Phantasy Star Nova'da dört adede kadar oyuncu, geçici işbirlikçi oyunda güçlerini birleştirebilir. Oyuncular, karakterlerinin görünümünü ve adını özelleştirebilir. Oyun ayrıca düşmanlarda zayıf noktalar oluşturan yeni 'Kazık' çapa atış silahlarına da sahip olacak. Oyuncular görevleri temizledikçe oyunun hikayesi genişler.

Japon geliştirici tri-Ace (Star Ocean,Valkyrie Profili) dır-diryapımıPlayStation Vita için bilim kurgu rol yapma oyunu. Oyun, mevcut Phantasy Star Online 2 ile aynı dünya ayarını paylaşmasına rağmen çevrimiçi bağlantı gerektirmez.oyun.

[Aracılığıyla gematsu ]

Resimler © Sony Computer Entertainment, Sega