Plastic Memories'in Açılış ve Bitiş Temaları Açıklandı

Plastic Memories'in Açılış ve Bitiş Temaları Açıklandı

Eri Sasakiaçılış şarkısını söylemek,Asami ImaiNisan TV animesi için bitiş temasını söylemek

için resmi web sitesi Plastik Anılar orijinal TV anime projesi meydana çıkarmak Cuma günüEri Sasakianimenin açılış temasını gerçekleştirecek veAsami Imaibitiş temasını gerçekleştirecektir.

Açılış temasının başlığı 'Yüzükof Fortune' ve Eri Sasaki tarafından gerçekleştirilecek ( bu[e-posta korumalı]FİLM: Kagayaki no Mukōgawa e! ).anipleksCD single'ını 27 Mayıs'ta ilk single'ı olarak yayınlayacak. 'Ring of Fortune' dışında, single şarkının enstrümantal parçasını, henüz isimsiz bir parçayı ve Isla karakterine ait bir monologu içerecek. Plastik Anılar anime.

Bitiş temasının adı 'Asayake no Starmine' (Sunrise Starmine) ve Asami Imai ( Senran Kagura: Ninja Flaş! , Ceset Partisi: İşkence Görmüş Ruhlar , bu[e-posta korumalı]FİLM: Kagayaki no Mukōgawa e! ). Aniplex CD single'ını 3 Haziran'da yayınlayacak. 'Asayake no Starmine' dışında, single 'Sunny Place' şarkılarını içerecek. Hakuisei Aijo Izonjo PS Vita görsel roman), 'Kurogane' ( Kurogane Kaikitan -Senya Ichiya- PS Vita görsel romanı) ve her parçanın enstrümantal versiyonları.Resmi Plastik Anılar web sitesi hikayeyi anlatıyor:

Bu hikaye çok da uzak olmayan bir gelecekte, tıpkı insanlara benzeyen androidlerin dünyaya yayılmaya başladığı bir zamanda geçiyor. Android yapım şirketi SA Corp., şimdiye kadar görülen diğer tüm modellerden en fazla duygu ve insani niteliklere sahip yeni bir android türü olan Giftia'yı üretti. Ancak, teknolojideki problemler nedeniyle, androidlerin bir hizmet ömrü var ve bunu geçince, onlar... Şey, oldukça kötüleşiyor. Bu nedenle SA Corp., hizmet ömrünü dolduran Giftia'yı geri almak için bir terminal hizmeti oluşturur. Terminal hizmetinde Tsukasa Mizugaki adlı yeni bir çalışan, diğer androidleri geri almak için Giftia Isla ile bir ekip oluşturur, ancak...

Animenin daha önceilan edildikarakterler şunları içerir:Yasuaki TakumiTsukasa Mizugaki olarak , liseden mezun olduktan sonra katılan SA Corp.'un terminal hizmetinde yeni bir çalışan. Ancak, işi hakkında fazla bir şey bilmiyor.Sora Amamiyaas adası , fazla duygu göstermeyen bir Giftia. Tsukasa ile bir takımda çalışmaya başlar ve fazla bir şey bilmediği için onu destekler. Giftias'ın işlev görmesi için yalnızca yaklaşık dokuz yılı olduğu söyleniyor.Chinatsu AkasakiolarakMICHIRUkinushima , Tsukasa'nın kıdemlisi iş başında. Aralarında yaş farkı olmamasına rağmen, Tsukasa'ya işini üstün olarak öğretir.Sayuri YahagiZack olarak , MICHIRU ile eşleştirilmiş bir Giftia. Görünüşü birinci sınıf bir genç çocuğa benziyor, ancak tüm işleri sorunsuz bir şekilde tamamlama gücüne sahip.Megumi ToyoguchiKazuki Kuwanomi olarak , Tsukasa'nın iş başındaki direkt amiri.Satoshi HinoKonstanz olarak , Kazuki için çalışan hoş bir genç adam olarak modellenen bir Giftia. Açıkça nazik bir kişiliğe sahiptir ve her şeyi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Kazuki'yi destekler.Kenjiro TsudaolarakYasutaka Hanada , terminal hizmetinde 10 yıllık deneyime sahip kıdemli bir çalışan. Konuşmadaki rahatlığı, rahat tavrı ve motivasyon eksikliği, yaşını ve çalışma yıllarını yalanlıyor.Aimee TerakawaSherry olarak Kariyer kadını olarak modellenen bir Giftia, Yasutaka ile ortak oldu. Ciddi bir hata ve Yasutaka ile katı bir ilişkisi var.Nobuo TobitaTakao Yamanobe olarak , Terminal Hizmeti 1 ve Tsukasa ekibinin bölüm yöneticisi. Barış ve sessizlikten memnun olan ve amirinin emirlerine karşı gelmekten nefret eden basmakalıp bir maaşlı. Başlangıçta satışta çalıştı, bu nedenle terminal hizmetinde gerçek bir saha deneyimi yok.Sumire UesakaEru Miru olarak , Giftia bakım ekibinde iki yıl çalışmış acemi bir mühendis. Isla ve Zack'e atanır ve herkese fazlasıyla tanıdık ve konuşkan davranır. Bir android delisi.

Anime, Nisan ayında Japon televizyonunda prömiyer yapacak. Resmi web sitesi başladıyayın AkışıGeçen Ekim ayında bir tanıtım videosu.

Yoshiyuki Fujiwara(GJ Kulübü,Tanımlanamayanla nişanlı) projeyi yönetiyorDogakobo(Yuruyuri - Mutlu Go Lily,Bulutların Altında Gülmek).Chiaki Nakajima(Yuruyuri - Mutlu Go Lily,Aşk laboratuvarı) tarafından orijinal karakter tasarımlarını uyarlarokiura(Sonsuz Stratos).Naotaka Hayashi(Robotik;Notlar,Steins kapısı,kaos;KAFA) projenin orijinal yaratıcısı olarak kabul edilir ve 'toplantılar ve ayrılıkların hikayesi' için senaryoları o kaleme alır.

Kaynak: Famitsu