Pokémon Anime, Kibana/Raihan'ın Sesi olarak Tatsuhisa Suzuki'yi Yoshitsugu Matsuoka ile Değiştiriyor

Pokémon Anime, Kibana/Raihan'ın Sesi olarak Tatsuhisa Suzuki'yi Yoshitsugu Matsuoka ile Değiştiriyor

Oyuncu kadrosu değiştiPokémon: Yolculuklar82. bölüm cuma günü

Pokémon Journeys: The Series, şu ankiPokémontelevizyon animesi, 82. bölümünü Cuma günü yayınladı veYoshitsugu MatsuokadeğiştirildiTatsuhisa SuzukiGalar bölgesinde Dragon tipi bir spor salonu lideri olan Kibana'nın (İngilizce Raihan) sesi olarak. için resmi web sitelerifranchisedeğişiklikle ilgili bir açıklama yapmadı, ancak bölümün bitiş kredisi Suzuki yerine Matsuoka'yı listeledi.

Pokémon Dünya Şampiyonasında ilk sekizden biri olan Raihan, Dande'nin rakibidir (Leon, oynadı ileDaisuke Ono). Suzuki, Mayıs 2020'de rolü oynamaya başlamıştı.Pokémon Şirketi Uluslararası listeler şu anki bölümler ingilizce olarakPokémon Usta Yolculukları: Seri, Pokémon Journeys: The Series'in ikinci sezonu.

Suzuki'nin ajansı ilan edildi Ağustos ayında sağlık sorunları nedeniyle eğlence endüstrisi faaliyetlerine ara verdi. Suzuki'nin müzik birimiESKİCODEXve Suzuki'nin ajansı duyuruyu şarkıcıdan kısa bir süre sonra yaptıLİSASuzuki'nin eşi de zihinsel ve fiziksel yorgunluk nedeniyle 'bazı faaliyetlerine' ara verdiğini duyurdu.Suzuki ve Lisailan edildiOcak 2020'de evlilikleri. Haftalık Bunshun dergisi 30 Temmuz'da Suzuki ile bir kadın iş arkadaşı arasında evlilik dışı bir ilişki olduğu iddiasını bildirdi.

Suzukigönderildi30 Ağustos'ta el yazısıyla özür diledi ve aynı gün OLDCODEX müzik birimi de geleceğinin henüz belirlenmediğini belirtti. Suzuki, OLDCODEX'in vokalistidir.

Suzukiteklif edildiKōtarō Higashi/Ultra rolünden ayrılmak adam Taroultramananimenin ikincimevsim, onun nedeniyle açıklık . Ancak, yapacak devam et filmde Makoto Tachibana karakterini seslendiriyor.Özgür!anime imtiyazı.

ayak parmağı45. canlı aksiyon SüperSentai diziler Kikai Sentai Zenkaiger sahip olmakdeğiştirildiSuzuki ileMasaya Fukunishi25. bölüm itibariyle kuş robotu Gege'nin sesi olarak. buOtome Game no Hametsu Flag Shika Nai Akuyaku Reijō ni Tensei Shiteshimatta...~Haran o Yobu Kaizoku~ (Kötü Bir Sonraki Hayatım) ainess: Tüm Yollar Kıyamete Çıkıyor! 'Sorun' olarak bilinen Korsan) oyun oyunun bonus drama CD'lerinde Suzuki'yi Yuki Ito ile değiştirdi. Oyunda ve romanların anime uyarlamalarında Alan Stuart karakterini Suzuki seslendiriyor.

Suzuki olacakartık katılma'TV Animesi'ndetokyo intikamcılar18 Aralık'ta Tachikawa Sahne Bahçesi'nde gerçekleşecek olan 'Özel Etkinlik ~Tokyo Manjikai Tachikawa Touring~'. Etkinlik organizatörleri, dilerlerse insanlara önceden bilet satışı için başvurularını iptal etmelerine izin veriyor.

Suzuki'nin üretken kariyeri şu karakterleri içeriyor:Yedi ölümcül günah'Yasaklamak,Stride Prensi: AlternatifTasuku Senoo,Sonun Seraph'ıShinya Hiragi,Kuroko'nun BasketboluKazunari Takao,Dagashi KashiTō Endo veBaka ve Test - Canavarları Çağır' Yuji Sakamoto. Geçen yıl, rollerini seslendirdiSomali ve Orman Ruhu,Demon King Akademisi'nin Uyumsuzluğu, ve Bir Kötülük Olarak Sonraki Hayatım: Tüm Yollar Kıyamete Çıkıyor!.

Kaynak: Pokémon Journeys: The Series 82. bölüm