Pokémon Anime'nin Yeni Video Önizlemeleri Dünya Şampiyonası Arc

Pokémon Anime'nin Yeni Video Önizlemeleri Dünya Şampiyonası Arc

Yeni ark, en son serinin doruk noktası olarak hizmet ediyor

Türkiye'nin resmi Twitter hesabıPokémonanime franchise, franchise'daki en son anime için Pokémon Dünya Şampiyonası yayını önizlemek için Cuma günü yeni bir fragman yayınlamaya başladı. Gösteri, yay ile doruk noktasına ulaşıyor.

#anipoke Özel bir video geldi!

🎆 #ustalar turnuvası Sonunda açılıyor 🎆

her düşünce
Pokemon savaşlarında birbirinizle çarpışın 💥 #Usta Sekiz'in zirvesi kim?
Lütfen bize tahminlerinizi söyleyin 👀

Anipoke her Cuma 6:55'ten itibaren
TV Tokyo'da yayın yapmak 🌟
* Bazı bölgelerde yayın tarihi ve saati farklıdır pic.twitter.com/QMMiIm7gp7

- Anime “Pokemon” Yetkilisi (@anipoke_PR) 27 Mayıs 2022

Pokémon Journeys: The Series prömiyerini yaptıTV Tokyove Japonya'daki iştirakleri, Pokémon Sword ve Pokémon Shield oyunlarının dünya çapında gönderilmesinden iki gün sonra, Kasım 2019'da Pocket Monster başlığı altında. Dizi Japonya'da bu isimle yayınlanmaya devam ediyor.Animenin yerelleştirilmiş başlığı Pokémon Journeys: The Series, 48 ​​bölümden oluşuyor. Pokémon Master Journeys: The Series, Pocket Monster'ın Aralık 2020'de Japonya'da gösterime giren 49. bölümüyle devam ediyor.Pokémon Ultimate Yolculukları: Seriniyetilkbu yıl ABD'deNetflix.

Pokémon Journeys: The Series'in ilk 12 bölümüçıkış yaptıAmerika Birleşik Devletleri'nde Haziran 2020'de Netflix'te ve hizmet üç ayda bir yeni bölümler ekledi. Anime ayrıca Kanada televizyon kanalında prömiyer yaptıteletonMayıs 2020'de.

o zaman Netflix prömiyeri yapıldı Pokémon Master Journeys: The Series 10 Eylül'de ve üç ayda bir yeni bölümler ekleniyor.

Kaynaklar: Pokémon anime'nin Twitter'ı hesap , komik natalie