Pokémon Anime, Pokémon Sun & Moon ile ABD'de Disney XD'ye Taşınıyor

Pokémon Anime, Pokémon Sun & Moon ile ABD'de Disney XD'ye Taşınıyor

Pokémon: Volcanion and the Mechanical Marvel filmi, 1. 2 bölümle birlikte piyasaya çıkıyor

Pokémon Şirketi Uluslararasıperşembe günü açıkladıPokémon the Series: Güneş ve Ay(Pokémon Sun & Moon) yayınlanacakDisney XDBirleşik Devletlerde. Kanal, ilk iki bölümü 5 Aralık'ta ilk bölümüyle birlikte yayınlayacak.Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel.

ÖncekiPokémonanime serisi,Pokemon XY & Z,prömiyeri yapıldıABD'deÇizgi film yayın ağıPokémon Company International ayrıca Disney XD ve platformlarının Pokémon animesinin önceki 19 sezonunu ve 15 filmi çok yıllı bir dağıtım anlaşmasının parçası olarak satın aldığını duyurdu. Pokémon animesi şu anda Avrupa'da Disney XD'de yayınlanıyor.

ResmiYoutubekanal, Pokémon the Series: Sun & Moon için İngilizce dublajlı bir fragman yayınlamaya başladı.ikinciPokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel için fragman ve Disney XD galası için bir fragman.anime serisi prömiyeri yapıldı üzerindeTV Tokyove Perşembe günü Japonya'daki bağlı istasyonları.

Animede Satoshi (Ash) dizide arkadaşlarıyla okula gidecek. Ash aynı zamanda yeni Z-Move'ları animede savaşta kullanacak, tıpkı oyuncuların gelecek oyunlarda kullandığı gibi. Animede yeni Pokémon ve yeni karakterler yer alacak.

Pokémon Sun ve Pokémon Moon oyunları ilk 18 Kasım'da Japonya ve Kuzey Amerika'da, ardından 23 Kasım'da Avrupa'da.Nintendo3DS dünya çapında Japonca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece ve önceki neslin aksine Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) dillerinde. Oyuncular, her oyunu başlattıklarında tercih ettikleri dili seçebilirler.

oyunlar aynı zamandailham vericitarafından bir manga uyarlamasıTenya Yabuno(Inazuma Onbir,Digimon V-Tamer) adlı derginin Ekim sayısında çıkış yapan Pokémon Horizon adlıkoro koro çizgi romaneylülde. buCep Canavarları Özel(Pokémon Adventures) manga serisi, CoroCoro Ichiban'ın Ocak sayısında Sun Moon arkına başlayacak! 21 Kasım tarihli gazete.