Pokémon GO Akıllı Telefon Uygulaması Bu Ay Japonya'da Saha Testine Başlıyor

Pokémon GO Akıllı Telefon Uygulaması Bu Ay Japonya'da Saha Testine Başlıyor

Niantiklaboratuvarlar,Pokémon ŞirketiAR akıllı telefon uygulamasını bu yıl piyasaya sürmeyi planlıyor

NiantikLaboratuvarlar ilan edildi Perşembe günü Japonya'daki kullanıcıları saha testine davet etmeye başlayacağını vePokémon ŞirketiBu ay Pokémon GO akıllı telefon uygulaması. Şirket, gelecekte diğer ülkelerdeki saha testleri hakkında daha fazla bilgi açıklayacağını da sözlerine ekledi.

Japonya'da yaşayan ve saha testine katılmak isteyenler Niantic Labs'a başvurabilirler. İnternet sitesi .

Niantic Labs ve Pokémon Şirketimeydana çıkarmakartırılmış gerçeklik akıllı telefon uygulaması geçen Eylül ayında. Niantic'in sahip olduğukabarıkPokémon Company'den 20 milyon ABD doları,Nintendo, veGoogleoyun için ve üç yatırımcı Niantic'e belirtilmemiş performans hedeflerine ulaştıktan sonra 10 milyon ABD doları daha verecek.Oyuncular, konum tabanlı teknolojiyi kullanarak gerçek dünyada Pokémon'u bulabilmek için uygulamayı kullanacaklar. Nintendo ayrıca 'Pokémon Go Plus' bileklik cihazını sunarak oyuncuların sadece ekranlarına bakmak yerine çevrelerine dikkat etmelerini sağlamayı umuyor. Cihaz ayrıca takım elbise ceketleri vb. üzerine klips olarak da kullanılabilir. 'Pokémon Go Plus' cihazı, oyuncuları oyunda olan bir şey konusunda uyaracak LED ve titreşim işlevlerine sahip olacaktır. Cihaz, oyuncuların akıllı telefonlarına bağlanmak için Bluetooth teknolojisini kullanır. Oyuncular oyunu cihaz olmadan da oynayabilirler.

Pokémon GO, 2016'da Android telefonlar ve iPhone'lar için satışa sunulacak. 2016, orijinal Pokémon oyunlarının 20. yıl dönümü.