Pokémon Kırmızı/Mavi/Sarı Oyunları 20. Yıldönümü için 3DS, 2DS Paketleri Alın

Pokémon Kırmızı/Mavi/Sarı Oyunları 20. Yıldönümü için 3DS, 2DS Paketleri Alın

bayilikyıldönümü kutlaması ayrıca film yeniden yayınlarını, nadir pokémon dağıtımını da içerir

Pokémon Şirketi UluslararasıSalı günü, dijital konsolları için paketlenmiş konsollar sunacağını duyurdu.serbest bırakmaknın-nin PokémonKırmızı , Pokémon Mavisi , ve Pokémon Sarı.

Kuzey Amerika'da şirket Yeni birNintendoCharizard ve Blastoise'ı içeren iki set kapak plakasına sahip 3DS. Bu sistem hem Pokémon Kırmızısı ve Pokémon Mavisi bir ana menü teması ile birlikte önceden yüklenmiş. Paket, oyunların Nintendo eShop'ta başladığı gün olan 27 Şubat'ta gönderilecek.

Avrupa'da şirket, 27 Şubat'ta şeffaf kırmızı, mavi ve sarı renklerde üç Nintendo 2DS paketi yayınlayacak. Her konsol, renge bağlı olarak önceden yüklenmiş üç klasik oyundan birine sahip olacak. Ayrıca, bir ana menü teması için bir çıkartma sayfası ve bir indirme kodu ile birlikte gelir.Avrupa ayrıca 19 Şubat'ta Yeni 3DS için Pokémon Super Myster Dungeon temalı kapak plakalarını ve ardından 27 Şubat'ta klasik Pokémon kapak plakalarını alacak.

Pokémon Company International ayrıca ilan edildi Salı günü 2016 yılında 20. yılını kutlamayı planlıyor. Yıldönümü promosyonları arasında ticaret kartları, ürünler, aylık efsanevi satışlar yer alıyor. perakende satış noktalarında kémon dağıtımı, 12 Pokémon filminin dijital sürümleri ve ilk üç film için DVD ve Blu-ray sürümleri.

7 Şubat'ta Super Bowl sırasında bir Pokémon reklamı yayınlanacak.

Resmi PokémonYoutubekanal, hayranların Pokémon anılarını paylaşmaya teşvik edildiği #Pokemon20 altında gönderilen videolardan birkaçını yayınladı. Videolar aktör Ansel Elgort, futbolcu Nate Irving ve Penny Arcade'den Jerry Holkins ve Mike Krahulik'ten.

Kaynak: gematsu