Pokémon Master Journeys Anime Premierleri 10 Eylül'de Netflix'te

Pokémon Master Journeys Anime Premierleri 10 Eylül'de Netflix'te

Fragman yayınlandı

Pokémon Şirketi UluslararasıÇarşamba günü açıkladıPokémon Usta Yolculukları: Seri, 24. mevsim arasındaPokémon franchise'ın animesi, özel olarak şu tarihte gösterime girecek:Netflix10 Eylül'de. İlk 12 bölüm o gün başlayacak ve sonraki üç ayda bir yayınlanacak. Şirket bir fragman yayınladı:

Pokémon Şirketiyeni sezonu anlatıyor:Bu büyük, büyük bir dünya, ama Ash ve Goh'u nerede bulacağınızı biliyorsunuz - Kanto'dan Galar'a Pokémon'la savaşıyor ve yakalıyor! Pikachu, Cinderace ve diğer Pokémon'ları yanlarındayken kahramanlarımız, Cerise Laboratuvarı için Pokémon araştırmak üzere tüm dünyayı dolaşmaya devam ediyor. Yol boyunca Ash, World Coronation Series sıralamasında daha yükseğe tırmanıyor ve Goh, Mew'i yakalama arayışında Pokédex'ine daha fazla Pokémon ekliyor. Bu arada Chloe, gizemli bir Eevee ile tanıştığında Pokémon Trainer olarak ilk adımlarını atıyor. Yolculuk devam ederken yeni arkadaşlar, geri dönen rakipler ve heyecan verici maceralar sizi bekliyor!

Önceki sezon, Pokémon Journeys: The Series, prömiyeriniTV Tokyove Japonya'daki iştirakleri, Kasım 2019'da, Pokémon Sword ve Pokémon Shield oyunlarının dünya çapında gönderilmesinden iki gün sonra. Animenin ilk 12 bölümüçıkış yaptıAmerika Birleşik Devletleri'nde Haziran 2020'de Netflix'te ve hizmet üç ayda bir yeni bölümler ekliyor. Anime ayrıca Kanada televizyon kanalında prömiyerini yaptıteletonMayıs 2020'de.

NetflixonaylanmışŞubat ayında, 5 Mart'ta yayınlanmaya başlayan yeni bölüm dizisinin Pokémon Journey serisinin son bölümleri olacağı açıklandı.

Pokémon Journeys: Serinin sahip olduğugecikmişyeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle Nisan 2020'de yeni bölümler yayınlanıyor, ancakdevam ettirildiHaziran 2020'de yeni bölümler yayınlanıyor.Pokémon: Alacakaranlık Kanatları(Hakumei no Tsubasa) ayrıcagecikmişBeşinci bölümü, COVID-19'un şovun prodüksiyonu üzerindeki etkileri nedeniyle Mayıs-Haziran 2020 arasında. Gekijōban Cep Canavarı Koko, 23. animefilmfranchise'da,gecikmişplanlanan 10 Temmuz açılışındanile25 Aralık, COVID-19'un yayılması nedeniyle. Film olacakaçıkBatı'da 2021'de başlığı altında Pokémon Filmi: Ormanın Sırları .

Kaynak: E-posta yazışmaları