Pokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire Anime Kısa İngilizce Dublajlı

Pokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire Anime Kısa İngilizce Dublajlı

Pokémon, 21 Kasım oyunlarından Hoenn bölgesinde Mega Evolution, Primal Reversion'dan geçiyor

Pokémon Şirketiİngilizce akışıdub'Mega Özel Animasyon' kısa filmininesinlenilmiştarafındanPokémonPerşembe günü Omega Ruby ve Pokémon Alpha Sapphire oyunları. Kısa özellikler Poké mon Hoenn bölgesinde yeni keşfedilen Mega Evrim ve İlkel Geri Dönüşümden geçiyor.

Daiki Tomiyasu(bölümleriCep Canavarları XY,Cep Canavarları: Köken,Inazuma Onbir) kısa yönlendirdiOLM TAKIMI KATO, ve Tsutsumi Mai karakterleri tasarladı. Kısa ilk ile koştuPokémon: Destiny DeoxysfilmBS JaponyaPazar günü.Şoko Nakagawa('Shokotan') oyunları tanıttı ve yayının konuk gezgini olarak Primal Reversion ve Mega Evolution'ı gösterdi.

Pokémon Omega Ruby ve Pokémon Alpha Sapphireyeniden yapımlar2003 Game Boy Advance oyunlarından Pokémon Ruby ve Pokémon Sapphire - Pokémon: Destiny Deoxys filmine ilham veren aynı nesil Pokémon oyunları. Oyunlar 21 Kasım'da Japonya, Kuzey Amerika ve Avustralya'da, ardından 28 Kasım'da Avrupa'da satışa sunulacak.Japoncadubanimenin kısası,Nobuhiko Okamotoerkek kahramanı oynuyor,Kana Hanazawakadın kahramanı oynuyor. Diğer döküm üyeleri şunlardırAkira IshidaDaigo olarak,Eri KitamuraTsutsuji olarak veMegumi HanTanpan-kozo olarak.Kiyotaka Furushima,Kensuke Satou,Yuuichi Karasuma,Takahiro Fujiwara,Michiko Kaiden,Miyuki KoboriPokémon oynayın veToshiyuki Morikawaanlatır.