Pokémon Omega Ruby, Alpha Sapphire Promosyonu Mega Broads, Broads'ı Ortaya Çıkardı

Pokémon Omega Ruby, Alpha Sapphire Promosyonu Mega Broads, Broads'ı Ortaya Çıkardı

Mega Pidgeot & Beedril, Mirage Spots, PokéNav, demo da önizlendi

Pokémon Şirketi Uluslararasıgelecek için Mega Latios, Latias, Pidgeot ve Beedril'i tanıtan yeni bir fragman yayınlamaya başladıNintendo3DS oyunları PokémonOmega Yakut ve Pokémon Alfa Safir Salı günü. Orijinal oyunlarda olduğu gibi, Latios şu anda mevcut olacak. Omega Yakut ve Latias satışa sunulacak Alfa Safir .

Oyuncular, Mega Latios ve Mega Latias'a, oyuncuların uçarken numaralar yapmalarına ve diğer efsanevi pok'ları bulmak için Mirage Spots'a gitmelerine olanak tanıyan 'Soar' adlı yeni bir seyahat yönteminde binebilecekler. emon. Hepsi efsanevi pok émon her ikisinde de elde edilebilir Pokémon Omega Yakut , Pokémon Alfa Safir , Pokemon X , veya pokemon y . Oyuncular ayrıca Eon Biletini de alabilecekler. Omega Yakut Latias ve oyuncuları elde etmek için oyuncular Alfa Safir Latios'u elde etmek için oyuncular.

Fragman ayrıca PokéNav özelliğini PokéNav Plus olarak yeniden sunuyor. Bu özellik, belirli poké'leri bulmak için DexNav gibi yeni uygulamaları içerir. mon, bölge bilgilerini bulmak için AreaNav ve diğer oyuncular hakkında bilgi bulmak için BuzzNav. Bu özellik ayrıca aşağıdakilerden gelen uygulamaları da içerir: Pokemon X ve pokemon y Oyuncu Arama Sistemi, Pokémon-Amie ve Super Training gibi.Oyunun demo versiyonu olacak mevcut Kuzey Amerika'da 21 Ekim'de. Oyuncular, demoyu Nintendo eShop'tan indirmek için Ekim Pokémon Trainer Club bülteninden bir seri koda ihtiyaç duyacaklar.

Yeni başlıklar olacakyeniden yapmak2003 Game Boy Advance oyunları Pokémon Yakut ve Pokémon Safir . Oyunların 28 Kasım'da Avrupa'da ve 21 Kasım'da Japonya, Kuzey Amerika ve Avustralya'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. oyunlar uyumlu olacak Pokemon Bankası ve Pokémon Küresel Bağlantı .