Pokémon Rumble World Ücretsiz Oynanabilir 3DS Oyunu Nisan Ayında Açıklandı

Pokémon Rumble World Ücretsiz Oynanabilir 3DS Oyunu Nisan Ayında Açıklandı

Tanıtım videosu önizlemeleri Miis, oynanış

NintendoPerşembe günü yayınlanacağını duyurdu.PokémonRumble World (Minna no Pokémon Scramble veya 'Everyone's Pokémon Scramble') 8 Nisan'da Nintendo 3DS'deki Nintendo eShop aracılığıyla Kuzey Amerika ve Japonya'da. Oyun, elmasların ve diğer öğelerin para biriminin ekstra ücrete tabi olduğu, oynaması ücretsiz olacak.

Nintendo tarif eder oyun:

Sevimli Toy Pokémon'u kontrol edin ve Pokémon Rumble World'de canlandırıcı savaşlar yapın! Nintendo 3DS ailesindeki sistemler için indirilebilir bu oyun, savaşabileceğiniz ve arkadaş olabileceğiniz Pokémon ile doludur. Pokémon Omega Ruby ve Pokémon Alpha Sapphire aracılığıyla video oyunlarında görünen 719 Pokémon türünü toplayabilirsiniz. Bir sahnede karşılaştığınız vahşi Pokémon'lardan birini yendiğinizde, bazen arkadaşınız olur. Mega Evrimleşen Pokémon bile savaşlara katılacak, Pokémon Rumble serisinde bir oyun için bir ilk!

'PokemonRumbleWorld.com' alan adıkayıtlıAmerika Birleşik Devletleri'nde bu hafta başlarında.Nintendo, 2009'da WiiWare için Pokémon Rumble oyununu piyasaya sürdü. Nintendo daha sonra 2011'de Nintendo 3DS'de Pokémon Rumble Blast'ı piyasaya sürdü ve ardından Pokémon Rumble U, 2013'te Wii U için sevk edildi.