Pokémon Sun & Moon Anime Promosyonu Alola Bölgesi Maceralarını Gösterir

Pokémon Sun & Moon Anime Promosyonu Alola Bölgesi Maceralarını Gösterir

Dizi, 17 Kasım'da 1 saatlik özel bölümle başlıyor

ResmiPokémon Youtubekanal başladı yayın Akışı için tanıtım videosuPokémon Güneş ve AyCuma günü televizyon animesi. Video, animenin prömiyerini yapacağını gösteriyor.TV Tokyove bağlı istasyonları 17 Kasım'da Japonya'da. İlk bölüm bir saatlik özel olacak.

Videoyu anlatan Satoshi (Ash), yeni arkadaşlar ve Pokémon ile tanışacağı ve yeni savaşlara katılacağı Alola bölgesinde macerasına başladığını söylüyor.

Animenin duyurusu, animenin yeni Pokémon ve yeni karakterler içereceğini ve hikayede Satoshi'nin (Ash) Alola bölgesini koruyan bir tanrı olan Kapu Kokeko ile karşılaşacağını belirtti. Duyuru ayrıca dizide Ash'in okula gideceğini ve dizinin mezun olmayı hedefledikçe okul etkinliklerini takip edeceğini ortaya koyuyor.Pokémon Sun ve Pokémon Moon oyunları ilk 18 Kasım'da Japonya ve Kuzey Amerika'da, ardından 23 Kasım'da Avrupa'da.Nintendo3DS dünya çapında Japonca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece ve önceki neslin aksine Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) dillerinde. Oyuncular, her oyunu başlattıklarında tercih ettikleri dili seçebilirler.

oyunlar aynı zamandailham vericitarafından bir manga uyarlamasıTenya Yabuno(Inazuma Eleven,Digimon V-Tamer) adlı derginin Ekim sayısında çıkış yapan Pokémon Horizon adlıkoro koro çizgi romangeçen ay. buCep Canavarları Özel(Pokémon Adventures) manga serisi başlamak Sun Moon arkı CoroCoro Ichiban'ın Ocak sayısında! 21 Kasım dergisi.

Şu anda yayınlananPokemon XY & Ztelevizyon anime dizisi Ekim 2015'te Japonya'da prömiyer yaptı ve ardındanprömiyeri yapıldıABD'deÇizgi film yayın ağı20 Şubat'ta.